niedziela, 28 kwietnia 2024r.

W regionie: Wektra wygrała w Miastkowie Kościelnym

Wektra Zbuczyn wygrała 4:2 z Wilgą w Miastkowie Kościelnym.

Wektra objęła prowadzenie w 8 minucie po strzale Jakuba Grodzickiego. Kilka chwil później było już 2:0 po swojaku Jacka Gajownika. Wilga odgryzła się jeszcze w pierwszej połowie. Jakub Biedrzycki postarał się o trafienie kontaktowe, jednak Wektra odpowiedziała golem Dominika Piekutowskiego. Obie drużyny z jednej z ostatnich akcji pierwszej połowy zbliżył do siebie Szymon Wasilka.

Po przerwie było więcej nerwów i kartek niż bramek. Wynik stał na ostrzu noża do 70 minuty, kiedy losy meczu rozstrzygnął Jakub Bobryk.

11 czerwca o 17:00 Wektra pożegna się z kibicami domowym meczem z Sępem Żelechów.

04.06.22, 11:00 – Miastków Kościelny

Liga okręgowa: Wilga Miastków Kościelny – Wektra Zbuczyn 2:4 (2:3)

Bramki: Jakub Biedrzycki 27, Szymon Wasilka 45 – Jakub Grodzicki 8, Jacek Gajownik 16 sam, Dominik Piekutowski 37, Jakub Bobryk 70

Wektra: 91. Damian Krasuski – 18. Jakub Grodzicki, 29. Dominik Bogusz (46, 2. Mateusz Tyszkiewicz), 4. Dominik Piekutowski, 33. Kamil Bobryk – 6. Damian Prokurat (53, 11. Jakub Rzewuski), 3. Kamil Golec, 7. Miłosz Lubelski, 27. Krystian Musiejczuk, 5. Damian Golec (82, 14. Bartosz Chomka) – 25. Jakub Bobryk

Żółte kartki: Paweł Cichecki 36, Przemysław Kajka 60, Jakub Biedrzycki 69, Szymon Wasilka 81, Kacper Szostak 90 – Dominik Piekutowski 45, Damian Prokurat 45+1, Miłosz Lubelski 51, Damian Krasuski 60, Jakub Rzewuski 70, Mateusz Tyszkiewicz 89