czwartek, 25 lipca 2024r.

W regionie: Klasa B zakończyła zmagania

GKS Dobre, BTS Wyrozęby i Podlasie II Sokołów Podlaski – oto najlepszy tercet dopiero co zakończonego sezonu w Klasie B.

Zdecydowanie najlepszy w sezonie 2021-22 był GKS, który nie stracił ani punktu u siebie. Na wyjazdach drużyna z powiatu mińskiego przegrała tylko dwukrotnie. Już na cztery kolejki przed końcem było jasne, że podopieczni grającego trenera Marcina Wasilewskiego kolejne rozgrywki spędzą w wyższej lidze.

Po 33 punkty zgromadziły drużyny z powiatu sokołowskiego – BTS Wyrozęby i Podlasie II Sokołów Podlaski. Założony w 2019 roku klub z gminy Repki po trzech latach spędzonych w Klasie B wywalczył awans. Jeżeli chodzi o rezerwy Podlasia to ich przyszłość jest niejasna. Pierwsza drużyna spadła do V ligi, a to może doprowadzić do połączenia – w mniejszym lub większym stopniu.

Na szóstym miejscu zmagania w Klasie B zakończyła Amazonka. Podopieczni Michała Artycha w kilku meczach pokazali duże możliwości, jednak w końcówce sezonu zabrakło paliwa w baku. W przyszłym sezonie wiśniewianie mogą rozdawać karty w najniższej z lig.

Stawkę zamknęła Niwa Tęczki, która uzbierała dwa punkty w 18 meczach. Oba u siebie. Przedstawiciel gminy Zbuczyn czeka na zwycięstwo w oficjalnym meczu od 30 maja ubiegłego roku.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;