niedziela, 14 sierpnia 2022

Transferowa karuzela nabiera rozpędu

Transferowa karuzela powoli nabiera rozpędu i oczywiście nie ominie ona także Pogoni Siedlce.

W Pogoni jak na razie nie ma masowego odpływu zawodników, jak miało to miejsce w ostatnich latach, jednak różnego rodzaju ruchy transferowe są nieuniknione.

W kwestii odejść z klubu bardzo blisko przenosin do innego pracodawcy jest Robert Majewski. Środkowy obrońca, który ma za sobą udaną rundę wiosenną, trafił na radary wielu m.in. pierwszoligowych klubów, ale w tym momencie wydaje się, że przeniesie się on do Motoru Lublin. Majewski w klubie ze stolicy Lubelszczyzny występował już w sezonie 2018-19.

Wciąż niepewna jest przyszłość Macieja Górskiego. Oficjalnie decyzja wicekróla strzelców eWinner II ligi w minionym sezonie nie została jeszcze ogłoszona. Nie da się ukryć, że Pogoń chciałaby, aby Górski pozostał jej w szeregach, ale to oczywiście będzie bardzo trudne, gdyż snajper ten generuje ogromne zainteresowanie.

O części odejść informowaliśmy już na naszym portalu.  Ponadto  w klubie trudno może być zatrzymać Krystiana Misia oraz Nikodema Fiedosewicza, jednak na razie przyszłość zawodników, którzy w ostatnim czasie zmagali się z kontuzjami, nie jest przesądzona.

Pogoń aktywnie pracuje również nad transferami do klubu. Nowym zawodnikiem siedlczan najprawdopodobniej zostanie m.in. Damian Szuprytowski, Doświadczony zawodnik przez ostatnie dwa i pół roku bronił barw Raduni Stężyca, a w minionym sezonie eWinner II ligi w 28 występach zdobył 4 bramki.

 

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

 

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

WYNIKI SPORTSIEDLCE.PL

Smuga cienia losu.

Powstanie 1000 nowych całorocznych boisk.

Ulga dla sportu.

 • Milczenie złotem
  Milczenie złotem
  W sytuacji Pogoni szkoda, że milczenie dosłownie nie jest złotem...
 • Sport to zdrowie?
  Sport to zdrowie?
  Nie każdy odpowie, że sport to zdrowie.
 • Hop, hop, hop
  Hop, hop, hop
  Kto nie skacze, ten nie biega!
 • Wspomnienie lata
  Wspomnienie lata
  Takie obrazki sprawiają, że robi się cieplej na sercu.

PATRONAT MEDIALNY

Facebook