poniedziałek, 4 lipca 2022

Nowe twarze w KPS Siedlce

KPS Siedlce przedstawił trzech kolejnych siatkarzy, którzy podpisali umowy z klubem. W tym gronie są dwaj środkowi oraz rozgrywający.

Nowym zawodnikiem drużyny Mateusza Grabdy został Radosław Szczeciński. 25-letni środkowy poprzedni sezon spędził w drugoligowym klubie SPS Konspol Słupca, a wcześniej grał w barwach ekip UKS Piątka Turek i AZS UAM Poznań. – Zdecydowałem się na KPS Siedlce, ponieważ uważam ten klub za wspaniałe miejsce do rozwoju z potencjałem i ambicjami na walkę o wysokie cele. Liczę na to, że nowe twarze szybko zdobędą zaufanie kibiców i z ich dopingiem będzie łatwiej nam walczyć o zwycięstwo w każdym meczu – powiedział Szczeciński.

Jego rywalem o miejsce w składzie będzie Karol Kubisz. 23-latek w przeszłości występował w BBTS Bielsko-Biała, a ostatni sezon spędził w MOS Wola Warszawa. Najbardziej doświadczony z nowych graczy jest Krzysztof Pigłowski. To 29-letni rozgrywający, który poprzednio występował w Lechii Tomaszów Mazowiecki. Ma spore doświadczenie na I-ligowych parkietach i w Siedlcach zrobi wszystko, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony.

 

źródło i foto: KPS Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

WYNIKI SPORTSIEDLCE.PL

Smuga cienia losu.

Powstanie 1000 nowych całorocznych boisk.

Ulga dla sportu.

 • Milczenie złotem
  Milczenie złotem
  W sytuacji Pogoni szkoda, że milczenie dosłownie nie jest złotem...
 • Sport to zdrowie?
  Sport to zdrowie?
  Nie każdy odpowie, że sport to zdrowie.
 • Hop, hop, hop
  Hop, hop, hop
  Kto nie skacze, ten nie biega!
 • Wspomnienie lata
  Wspomnienie lata
  Takie obrazki sprawiają, że robi się cieplej na sercu.

PATRONAT MEDIALNY

Facebook