niedziela, 2 kwietnia 2023r.

Nowe twarze w KPS Siedlce

KPS Siedlce przedstawił trzech kolejnych siatkarzy, którzy podpisali umowy z klubem. W tym gronie są dwaj środkowi oraz rozgrywający.

Nowym zawodnikiem drużyny Mateusza Grabdy został Radosław Szczeciński. 25-letni środkowy poprzedni sezon spędził w drugoligowym klubie SPS Konspol Słupca, a wcześniej grał w barwach ekip UKS Piątka Turek i AZS UAM Poznań. – Zdecydowałem się na KPS Siedlce, ponieważ uważam ten klub za wspaniałe miejsce do rozwoju z potencjałem i ambicjami na walkę o wysokie cele. Liczę na to, że nowe twarze szybko zdobędą zaufanie kibiców i z ich dopingiem będzie łatwiej nam walczyć o zwycięstwo w każdym meczu – powiedział Szczeciński.

Jego rywalem o miejsce w składzie będzie Karol Kubisz. 23-latek w przeszłości występował w BBTS Bielsko-Biała, a ostatni sezon spędził w MOS Wola Warszawa. Najbardziej doświadczony z nowych graczy jest Krzysztof Pigłowski. To 29-letni rozgrywający, który poprzednio występował w Lechii Tomaszów Mazowiecki. Ma spore doświadczenie na I-ligowych parkietach i w Siedlcach zrobi wszystko, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony.

 

źródło i foto: KPS Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;