W regionie: Efektowny koniec sezonu

Kolektyw Oleśnica zakończył sezon wygraną 5:3 z wicemistrzem siedleckiej okręgówki z Jabłonny Lackiej.

Pierwsza połowa nie wskazywała na goleadę, ani na wygraną Kolektywu. To Jabłonianka schodziła do szatni z korzystnym rezultatem, o co zadbał Maciej Ołtarzewski.

W ciągu 20 minut drugiej połowy Kolektyw trafił pięciokrotnie. Można więc powiedzieć, że Jabłonianka została w szatni. Goście z powiatu sokołowskiego odpowiedzieli dubletem Piotra Krysińskiego, ale pozwoliły one jedynie przypudrować wynik.

Kolektyw wygrał 5:3 i zakończył sezon na 14 lokacie. Przed klubem z Oleśnicy gorące lato, ponieważ kilku zawodników zapowiedziało rozbrat z futbolem.

18.06.22, 18:00 – Oleśnica

Liga okręgowa: Kolektyw Oleśnica – Jabłonianka Jabłonna Lacka 5:3 (0:1)

Bramki: Adrian Czajka 48, Marcin Pilich 50 k, Michał Lewandowski 53, Dominik Szostek 66, Paweł Rogala 67 – Maciej Ołtarzewski 11, Piotr Krysiński 69, 87

Sędzia: Cezary Anusiewicz (Siedlce)