środa, 22 marca 2023r.

KPS Siedlce skompletował kadrę. Przyjmujący wraca do klubu

Już wszystko jasne ws. KPS Siedlce. Poznaliśmy cały skład, który trener Mateusz Grabda będzie prowadził w sezonie 2022-23.

W porównaniu z poprzednim sezonem, w kadrze KPS Siedlce pozostało jedynie czterech siatkarzy. Siedlczanie codziennie przedstawiali po jednym zawodniku, który związał się z drużyną Mateusza Grabdy. W zespole zagra m.in Adrian Kopij, który ma za sobą bardzo udany sezon w Krispolu Września.

– Zdecydowałem się na KPS Siedlce ze względu na poziom sportowy, jaki klub prezentował w ostatnich latach. Znam trenera Grabdę i wiem jak wygląda praca na treningach. Wierzę, że w klubie zrobię kolejny krok naprzód w swojej sportowej karierze. Życzę sobie i kibicom, żebyśmy po ostatnim meczu sezonu mogli wspólnie świętować zdobycie medalu Tauron1Ligi – powiedział przyjmujący.

Po 10 latach do KPS-u Siedlce wrócił Kamil Długosz. Przyjmujący bronił siedleckich barw w sezonie 2012/2013. Ostatnio występował w częstochowskim Norwidzie. Na pozycji atakującego zagra natomiast Kacper Wnuk, który trafił na Mazowsze także z Norwida Częstochowa.

Na pozycji rozgrywającego o miejsce w pierwszym składzie powalczy Piotr Fenoszyn. Trzy poprzednie sezony zawodnik spędził w AGH Kraków, wcześniej bronił baw UMKS Kęczanin Kęty oraz ekipy Hutnik Wanda Kraków. Łącznie w kadrze zespołu Mateusza Grabdy znalazło się 14 zawodników.

Kadra KPS Siedlce na sezon 2022-23:
Atakujący: Przemysław Kupka, Kacper Wnuk
Przyjmujący: Adrian Kopij, Damian Dobosz, Kamil Długosz, Michał Gołębiowski
Rozgrywający: Piotr Fenoszyn, Krzysztof Pigłowski
Środkowi: Mateusz Kufka, Jakub Strulak, Karol Kubisz, Radosław Szczeciński
Libero: Patryk Waloch, Adrian Potera

 

źródło: własne, foto: Klaudia Piwowarczyk

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;