piątek, 19 sierpnia 2022

Rezerwy poznały skład i terminarz V ligi

Rezerwy poznały skład i terminarz V ligi

Runda jesienna rozgrywek V ligi mazowieckiej gr. II wystartuje w weekend 13-14 sierpnia, a zakończy 19-20 listopada.

Terminarz V ligi mazowieckiej, gr. II:

Kolejka 1 – 13-14 sierpnia
LKS Promna – Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Żyrardowianka Żyrardów – LKS Chlebnia
Jabłonianka Jabłonna Lacka – Podlasie Sokołów Podlaski
Józefovia Józefów – Zamłynie Radom
Energia Kozienice – Naprzód Skórzec
LKS Jedlińsk – Milan Milanówek
Płomień Dębe Wielkie – KS Teresin
Tygrys Huta Mińska – Pogoń II Siedlce

Kolejka 2 – 20-21 sierpnia
Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce
KS Teresin – Tygrys Huta Mińska
Milan Milanówek – Płomień Dębe Wielkie
Naprzód Skórzec – LKS Jedlińsk
Podlasie Sokołów Podlaski – Józefovia Józefów
LKS Chlebnia – Jabłonianka Jabłonna Lacka

Kolejka 3 – 27-28 sierpnia
Żyrardowianka Żyrardów – Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Jabłonianka Jabłonna Lacka – LKS Promna
Energia Kozienice – Podlasie Sokołów Podlaski
Płomień Dębe Wielkie – Naprzód Skórzec
Tygrys Huta Mińska – Milan Milanówek
Pogoń II Siedlce – KS Teresin

Kolejka 4 – 3-4 września
Mazovia II Mińsk Mazowiecki – KS Teresin
Milan Milanówek – Pogoń II Siedlce
Naprzód Skórzec – Tygrys Huta Mińska
Zamłynie Radom – Płomień Dębe Wielkie
Podlasie Sokołów Podlaski – LKS Jedlińsk
Żyrardowianka Żyrardów – Jabłonianka Jabłonna Lacka

Kolejka 5 – 10-11 września
Jabłonianka Jabłonna Lacka – Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Płomień Dębe Wielkie – Podlasie Sokołów Podlaski
Tygrys Huta Mińska – Zamłynie Radom
Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec

Kolejka 6 – 17-18 września
Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Milan Milanówek
Naprzód Skórzec – KS Teresin
Zamłynie Radom – Pogoń II Siedlce
Podlasie Sokołów Podlaski – Tygrys Huta Mińska
LKS Chlebnia – Płomień Dębe Wielkie
Jabłonianka Jabłonna Lacka – Józefovia Józefów

Kolejka 7 – 24-25 września
Józefovia Józefów – Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Energia Kozienice – Jabłonianka Jabłonna Lacka
Płomień Dębe Wielkie – LKS Promna
Tygrys Huta Mińska – LKS Chlebnia
Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski
Milan Milanówek – Naprzód Skórzec

Kolejka 8 – 1-2 października
Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Naprzód Skórzec
Podlasie Sokołów Podlaski – KS Teresin
LKS Chlebnia – Pogoń II Siedlce
LKS Promna – Tygrys Huta Mińska
Żyrardowianka Żyrardów – Płomień Dębe Wielkie
Jabłonianka Jabłonna Lacka – LKS Jedlińsk

Kolejka 9 – 8-9 października
Energia Kozienice – Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Płomień Dębe Wielkie – Jabłonianka Jabłonna Lacka
Tygrys Huta Mińska – Żyrardowianka Żyrardów
Pogoń II Siedlce – LKS Promna
Milan Milanówek – Podlasie Sokołów Podlaski
Naprzód Skórzec – Zamłynie Radom

Kolejka 10 – 15-16 października
Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Zamłynie Radom
Podlasie Sokołów Podlaski – Naprzód Skórzec
Żyrardowianka Żyrardów – Pogoń II Siedlce
Jabłonianka Jabłonna Lacka – Tygrys Huta Mińska
Józefovia Józefów – Płomień Dębe Wielkie

Kolejka 11 – 22-23 października
LKS Jedlińsk – Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Płomień Dębe Wielkie – Energia Kozienice
Tygrys Huta Mińska – Józefovia Józefów
Pogoń II Siedlce – Jabłonianka Jabłonna Lacka
Naprzód Skórzec – LKS Chlebnia
Zamłynie Radom – Podlasie Sokołów Podlaski

Kolejka 12 – 29-30 października
Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Podlasie Sokołów Podlaski
LKS Promna – Naprzód Skórzec
Jabłonianka Jabłonna Lacka – KS Teresin
Józefovia Józefów – Pogoń II Siedlce
Energia Kozienice – Tygrys Huta Mińska
LKS Jedlińsk – Płomień Dębe Wielkie

Kolejka 13 – 5-6 listopada
Płomień Dębe Wielkie – Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Tygrys Huta Mińska – LKS Jedlińsk
Pogoń II Siedlce – Energia Kozienice
Milan Milanówek – Jabłonianka Jabłonna Lacka
Naprzód Skórzec – Żyrardowianka Żyrardów
Podlasie Sokołów Podlaski – LKS Chlebnia

Kolejka 14 – 12-13 listopada
Mazovia II Mińsk Mazowiecki – LKS Chlebnia
LKS Promna – Podlasie Sokołów Podlaski
Żyrardowianka Żyrardów – Zamłynie Radom
Jabłonianka Jabłonna Lacka – Naprzód Skórzec
LKS Jedlińsk – Pogoń II Siedlce
Płomień Dębe Wielkie – Tygrys Huta Mińska

Kolejka 15 – 19-20 listopada
Tygrys Huta Mińska – Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Pogoń II Siedlce – Płomień Dębe Wielkie
Naprzód Skórzec – Józefovia Józefów
Zamłynie Radom – Jabłonianka Jabłonna Lacka
Podlasie Sokołów Podlaski – Żyrardowianka Żyrardów

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

WYNIKI SPORTSIEDLCE.PL

Smuga cienia losu.

Powstanie 1000 nowych całorocznych boisk.

Ulga dla sportu.

  • Milczenie złotem
    Milczenie złotem
    W sytuacji Pogoni szkoda, że milczenie dosłownie nie jest złotem...
  • Sport to zdrowie?
    Sport to zdrowie?
    Nie każdy odpowie, że sport to zdrowie.
  • Hop, hop, hop
    Hop, hop, hop
    Kto nie skacze, ten nie biega!
  • Wspomnienie lata
    Wspomnienie lata
    Takie obrazki sprawiają, że robi się cieplej na sercu.

PATRONAT MEDIALNY

Facebook