niedziela, 27 listopada 2022

Wektra u progu rundy jesiennej

Co słychać przed startem nowego sezonu siedleckiej okręgówki w Wektrze Zbuczyn?

Wektra ma za sobą niezwykle udaną rundę wiosenną, więc nie dziwi, że w klubie nie silono się na rewolucyjne zmiany. Za najciekawszy transfer do klubu należy uznać przybycie Bartosza Karczmarka, który swego czasu grał w rezerwach Pogoni Siedlce.

14 sierpnia o 17:00 Wektra zainauguruje ligę w Węgrowie. W próbie generalnej przed startem ligi team Damiana Krasuskiego rozgromił Niwę Tęczki. Mecz został zorganizowany ad hoc z powodu wycofań pucharowych rywali. Co ciekawe, los skojarzył obie drużyny z gminy Zbuczyn w II rundzie okręgowych rozgrywek. Choć Niwa gra w niższej lidze to spotkanie odbędzie się w Zbuczynie.

 

WEKTRA ZBUCZYN

Adres: Jana Pawła II 3, 08-106 Zbuczyn.

Prezes: Maciej Jasiński.

Trener: Damian Krasuski (13.07.91). Kariera trenerska: Wektra (2018-??).

Asystent trenera: Sylwester Jagielak.

Kierownik drużyny: Marcin Bobryk.

KADRA

Bramkarze: Damian Krasuski, Hubert Zamyłko.

Obrońcy: Kamil Bobryk, Dominik Bogusz, Jakub Grodzicki, Wojciech Krasuski, Tomasz Lada, Emil Michalak, Dominik Piekutowski, Mateusz Prokurat, Mateusz Tyszkiewicz.

Pomocnicy: Bartosz Chomka, Damian Golec, Kamil Golec, Michał Grochowski, Przemysław Jasiński, Bartosz Karczmarek, Paweł Klewek, Miłosz Lubelski, Krystian Musiejczuk, Damian Prokurat, Jakub Rzewuski, Patryk Żółkowski.

Napastnicy: Jakub Bobryk, Tomasz Niedziałek, Krystian Zbieć, Cezary Kruk.

TRANSFERY

Przybyli: Bartosz Karczmarek (bez klubu), Damian Wróbel (drużyna juniorów), Paweł Klewek (Polonez Mordy), Michał Grochowski (Niwa Tęczki).

Odeszli: Piotr Jastrzębski, Paweł Prochenka (obaj koniec kariery), Damian Rzążewski (Niwa Tęczki).

 

źródło: własne; foto: Wektra Zbuczyn

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

f