W regionie: Nieudana inauguracja Naprzodu

Decathlon V liga wystartowała! W pierwszym meczu nowo utworzonych rozgrywek Naprzód Skórzec przegrał 2:3 w Kozienicach.

Spotkanie nie mogło się ułożyć lepiej dla Naprzodu. Po 26 minutach piłkarze Kamila Gołosia prowadzili 2:0. Na gola debiutującego w barwach klubu ze Skórca Michała Mruza błyskawicznie jednak odpowiedział Mateusz Midziołek. Do przerwy było 2:1 dla Naprzodu.

Energia lepiej operowała piłką, a Naprzód nastawił się na kontry. W 67 minucie Bartłomiej Janiszewski doprowadził do wyrównania. To nie był koniec. W jednej z ostatnich akcji meczu Bartłomiej Książek zapewnił trzy punkty swojej drużynie.

20 sierpnia Naprzód podejmie LKS Jedlińsk. Początek meczu o 17:00.

12.08.22, 17:30 – Kozienice

Decathlon V liga: Energia Kozienice – Naprzód Skórzec 3:2 (1:2)

Bramki: Mateusz Midziołek 28, Bartłomiej Janiszewski 67, Bartłomiej Książek 90+2 – Patryk Szachnowski 2, Michał Mruz 26

Naprzód: 1. Paweł Krawczyk – 23. Igor Łęczycki, 3. Aleksander Woźnica, 5. Patryk Szachnowski, 19. Damian Chłopek – 21. Jakub Pawlik (62 Sebastian Krasuski), 6. Patryk Sierociuk (60 Jan Mruz, 81 Karol Karpiniuk), 8. Jarosław Kisiel (88 Michał Barszcz), 9. Marcel Kołodziejczuk, 16. Kacper Pawlik (60 Karol Chojecki) – 11. Michał Mruz (75, 10. Mateusz Kafara)

Żółte kartki: Bartłomiej Janiszewski 43, Piotr Czerwiński 60 – Marcel Kołodziejczuk 22, Michał Mruz 62, Patryk Szachnowski 67, Jarosław Kisiel 82

Sędzia: Szymon Kmita (Warszawa)

źródło: własne / Naprzód Skórzec; foto: własne