piątek, 3 maja 2024r.

W regionie: Wektra przegrała w Węgrowie

W pierwszej kolejce Komnet Media ligi okręgowej Czarni Węgrów wygrali 2:1 z Wektrą Zbuczyn.

Podopieczni Damiana Krasuskiego nie przywykli do przegrywania w okręgówce. Czarni postawili jednak trudne warunki Wektrze i po ostatnim gwizdku cieszyli się ze zwycięstwa.

W pierwszej połowie dwaj najbardziej zapracowani piłkarze Czarnych to Michał Skórka i Dawid Sałasiński. Bramkarz węgrowian popisał się skutecznymi interwencjami w kilku sytuacjach, a jego kolega z pola zdobył jedynego gola w pierwszej połowie, choć okazji miał dużo więcej.

Po zmianie stron Dominik Piekutowski zaliczył swojaka po centrze Grzegorza Tomczaka. Na kwadrans przed końcem bramkę kontaktową zdobył Kamil Bobryk. Wektra do końca dążyła do wyrównania, ale Skórka nie dał się już więcej pokonać.

20 sierpnia o 17:00 Wektra podejmie Sępa Żelechów.

14.08.22, 17:00 – Węgrów

Komnet Media liga okręgowa: Czarni Węgrów – Wektra Zbuczyn 2:1 (1:0)

Bramki: Dawid Sałasiński 34, Dominik Piekutowski 51 (s) – Kamil Bobryk 75

Czarni: 1. Michał Skórka – 20. Rafał Szydłowski, 18. Daniel Rowicki, 9. Rafał Komosa, 19. Radosław Replin – 15. Grzegorz Tomczak, 4. Leszek Płocharczyk (71, 3. Paweł Żurawiński), 22. Adam Roguszewski (57, 23. Mikołaj Tkaczyk), 10. Przemysław Ryczkowski, 11. Dawid Simonian (90, 14. Michał Szaruga) – 7. Dawid Sałasiński

Wektra: 91. Damian Krasuski – 18. Jakub Grodzicki, 29. Dominik Bogusz (46, 2. Mateusz Tyszkiewicz), 4. Dominik Piekutowski, 33. Kamil Bobryk – 25. Michał Grochowski (72, 32. Cezary Kruk), 3. Kamil Golec (55, 34. Bartosz Karczmarek), 7. Miłosz Lubelski, 27. Krystian Musiejczuk (68, 23. Mateusz Prokurat), 21. Damian Wróbel (55, 26. Paweł Klewek) – 10. Jakub Bobryk

Żółte kartki: Rafał Komosa 22, Rafał Szydłowski 88 – Jakub Grodzicki 35, Mateusz Tyszkiewicz 70

Sędzia: Arkadiusz Pazdyka (Siedlce)