piątek, 3 maja 2024r.

Lubelski finał nie dla KPS

KPS rozpoczął zmagania w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin. W pierwszym meczu siedlczanie przegrali 0:3 z gospodarzami – LUK Lublin.

Faworyzowani lublinianie okazali się wyraźnie lepsi. KPS robił co mógł, ale plusligowa klasa rywali było widoczna szczególnie w polu zagrywki i w ataku. W trzeciej partii siedlczanie toczyli zacięty bój z rywalami, ale w połowie seta LUK zdobył kilka punktów z rzędu w jednym ustawieniu. Lublinianie zasłużenie wygrali 3:0.

Porażka z gospodarzami oznacza walkę o trzecie miejsce. Rywalem KPS będzie stary znajomy z I ligi – BBTS Bielsko-Biała. Mecz zostanie rozegrany 27 sierpnia. Początek o 11:00.

26.08.22, 19:00 – Lublin

Turniej: LUK Lublin – KPS Siedlce 3:0 (25:21, 25:18, 25:20)

KPS: Kamil Długosz, Damian Dobosz, Piotr Fenoszyn, Michał Gołębiowski, Adrian Kopij, Karol Kubisz, Krzysztof Pigłowski, Jakub Strulak, Radosław Szczeciński, Patryk Waloch (libero), Kacper Wnuk