W regionie: Nieudany powrót na własne boisko (fotogaleria)

Po ponad miesiącu Naprzód wrócił do Skórca. Pierwszy mecz po długiej przerwie zakończył się niepowodzeniem.

Najlepszy strzelec V ligi, Łukasz Gwardiak, potrzebował pięciu minut, aby napocząć Naprzód. Snajper LKS wykorzystał sytuację sam na sam z Pawłem Krawczykiem. Drużyna Kamila Gołosia grała niezwykle nerwowo. Drużyna z Chlebni była zdecydowanym faworytem, ale większość sytuacji w pierwszej połowie nie stworzyła dzięki własnej pracy, a prezentom rozdawanym na lewo i prawo przez piłkarzy ze Skórca. Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy gola na 2:0 po składnej akcji zdobył Witalij Łeliuch.

Ten sam piłkarz trafił na 3:0 tuż po wznowieniu gry. Naprzód stać było na odpowiedź w postaci jednego trafienia. Jan Mruz trafił bezpośrednio z rzutu rożnego. Ostatnie słowo należało jednak do gości, a konkretnie Gwardiaka, który strzałem z rzutu karnego ustalił wynik na 4:1.

29 października o 15:00 Naprzód zagra na wyjeździe z LKS Promna.

23.10.22, 14:00 – Skórzec

Decathlon V liga: Naprzód Skórzec – LKS Chlebnia 1:4 (0:1)

Bramki: Jan Mruz 68 – Łukasz Gwardiak 5, 73 (k), Witalij Łeliuch 40, 47

Naprzód: 1. Paweł Krawczyk – 16. Kacper Pawlik (85, 17. Karol Grochowski), 23. Igor Łęczycki, 3. Aleksander Woźnica, 4. Karol Karpiniuk (46, 20. Jan Mruz) – 7. Sebastian Krasuski (60, 21. Jakub Pawlik), 19. Damian Chłopek, 15. Paweł Marchel (75, 18. Michał Barszcz), 9. Marcel Kołodziejczuk (83, 2. Kacper Końca), 14. Karol Chojecki (66, 22. Mychajło Buczaćkyj) – 11. Michał Mruz

Żółta kartka dla Naprzodu: Aleksander Woźnica 51

Sędzia: Krzysztof Szczęsny (Warszawa)