W regionie: Kolektyw na remis z Wektrą

Kolektyw Oleśnica zremisował 2:2 z Wektrą Zbuczyn.

Początkowo lepiej prezentowała się Wektra, później mecz się wyrównał. Kolektyw objął prowadzenie za sprawą Michała Lewandowskiego, który zamienił na bramkę prostopadłe podanie Karola Komara. Tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Krystian Zbieć. Ten sam piłkarz trafił w końcówce meczu. Wydawało się, że Wektra wywiezie trzy punkty z Oleśnicy, ale w przedostatniej minucie sprokurowała karnego. Jedenastkę wykorzystał Marcin Pilich i ustalił wynik na 2:2.

12 listopada o 13:00 Wektra podejmie Watrę Mrozy. Tego samego dnia i o tej samej porze Kolektyw zagra w Oleśnicy z Kosovią Kosów Lacki.

05.11.22, 13:30 – Oleśnica

Komnet Media Liga Okręgowa: Kolektyw Oleśnica – Wektra Zbuczyn 2:2 (1:1)

Bramki: Michał Lewandowski 27, Marcin Pilich 89 (k) – Krystian Zbieć 41, 83

Kolektyw: Wojciech Jajszczak – Kacper Adamiak, Piotr Adamiak, Paweł Rucikowski (85 Jakub Mielcarz), Mariusz Rogala II – Marcin Pilich, Paweł Rogala (65 Kamil Komar), Karol Komar, Kamil Stanisławowski, Dominik Szostek (75 Patryk Szostek) – Michał Lewandowski (70 Mateusz Ostolski)

Wektra: Hubert Zamyłko – Jakub Grodzicki, Dominik Piekutowski (24 Mateusz Tyszkiewicz), Emil Michalak, Kamil Bobryk (71 Damian Prokurat) – Krystian Zbieć (90+1 Dominik Bogusz), Kamil Golec, Krystian Musiejczuk, Bartosz Karczmarek, Jakub Rzewuski (57 Tomasz Niedziałek) – Paweł Klewek (79 Cezary Kruk)

Sędzia: Karol Wójcik (Siedlce)