W regionie: Podrażniona Maza rozstrzelała KS Raszyn

Podopieczni Marcina Sasala nie rozdrapywali ran po porażce w meczu na szczycie z KS CK Troszyn. Mazovia wygrała 6:1 na wyjeździe z KS Raszyn.

Mińszczanie powinni objąć prowadzenie już w 8 minucie, ponieważ mieli rzut karny. Michał Bondara go jednak nie wykorzystał. Snajper Mazy szybko powetował sobie niepowodzenie. W 10 minucie trafił z gry, zaś w 33 minucie poprawił się z 11 metrów.

Kilka minut po przerwie ze strzelającego zmienił się w asystującego. Gol Eryka Więdłochy posłał raszynian na deski. Na domiar złego dla gospodarzy od 58 minuty musieli grać w dziesiątkę. Maza to wykorzystała i wygrała 6:1.

Dzięki wygranej Mazovia zrównała się punktami z KS CK Troszyn, który u siebie szczęśliwie (po golu z karnego w ostatniej minucie) zremisował z Mazurem Karczew.

12 listopada o 13:00 Mazovia podejmie Wilgę Garwolin.

05.11.22, 14:00 – Raszyn

forBET IV liga: KS Raszyn – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:6 (0:2)

Bramki: Oliwier Jurczak 80 (s) – Michał Bondara 10, 33 (k), Eryk Więdłocha 49, Tomasz Nieścieruk 79, 90, Wojciech Trochim 89

Mazovia: 95. Mateusz Łysik – 27. Jakub Zatorski, 2. Mateusz Bienias (70, 29. Oliwier Jurczak), 28. Łukasz Broź (60, 11. Rafał Słowik), 23. Tomasz Nieścieruk – 10. Wojciech Wocial, 15. Mateusz Pędowski (46, 16. Paweł Michalski), 20. Bartosz Malesa, 22. Pawło Ksionz (60, 9. Wojciech Trochim), 97. Eryk Więdłocha – 19. Michał Bondara

Żółte kartki dla Mazovii: Pawło Ksionz 40, Paweł Michalski 54

Sędzia: Jakub Mikołajewski (Ostrołęka)