W regionie: Wyjazdowe przełamanie na koniec jesieni

Amazonka Wiśniew zakończyła granie w 2022 roku wyjazdowym zwycięstwem 3:1 z Olimpią Latowicz.

Podopieczni Michała Artycha przezimują na czwartej lokacie. Byliby wyżej gdyby nie kiepska postawa w delegacjach. Wygrana z Olimpią była pierwszym wyjazdowym sukcesem w tym sezonie. Amazonka traci pięć oczek do wicelidera z Nowinek i sześć do lidera z Żelkowa.

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem zdecydowanej przewagi Amazonki. Prowadzenie 2:0 nazbyt jednak uspokoiło drużynę z Wiśniewa. Po golu Rafała Pałdyny w 65 minucie zrobiła się nerwówka. Amazonka kończyła w dziesiątkę, ale zdołała w końcówce ustalić wynik po golu Dominik Pszkita z rzutu wolnego.

Amazonka do końca listopada będzie miała okres roztrenowania.

07.11.22, 11:00 – Latowicz

Keeza Klasa B: Olimpia Latowicz – Amazonka Wiśniew 1:3 (0:2)

Bramki: Rafał Pałdyna 65 – Maciej Woźniak 28, Robert Chojecki 41, Dominik Pszkit 90+

Amazonka: 77. Przemysław Wróbel (90, 1. Krystian Wyrębek) – 15, Patryk Banasiewicz (75 Marcin Oniszczuk), 6. Kamil Woźniak, 2. Konrad Czarnacki, 16. Dominik Pszkit – 66. Kamil Domański (89 Patryk Szelewicki), 10. Mateusz Cabaj (65, 17. Arkadiusz Bancyrek), 43. Kacper Bojanczuk, 98. Patryk Ciulak, 20. Robert Chojecki (55, 11. Grzegorz Gaj) – 21. Maciej Woźniak (82, 7. Rafał Pieńkowski)

Żółte kartki dla Amazonki: Kamil Woźniak, Konrad Czarnacki x2, Patryk Ciulak

Czerwona kartka: Konrad Czarnacki 82 (Amazonka, za dwie żółte)

Sędzia: Dawid Ornoch (Siedlce)