niedziela, 21 kwietnia 2024r.

Drugi raz w historii, godna frekwencja, wizyty byłych piłkarzy. Echa po meczu z Resovią

W czwartkowe popołudnie Pogoniści rozprawili się z Resovią i zameldowali w 1/4 finału Fortuna Pucharu Polski.

DRUGI RAZ W HISTORII

Sezon 1987-88 przeszedł do historii Pogoni Siedlce dzięki wspominanej do dzisiaj kampanii pucharowej. Wówczas Janusza Puchalskiego i spółkę w 1/4 finału zatrzymała dopiero Legia Warszawa. Obecny sezon dzięki wygranej z Resovią stał się drugim, w który udało się osiągnąć najlepszą ósemkę. Już można powiedzieć, że pucharowa przygoda Pogonistów, która wciąż trwa, przeszła do historii.

FREKWENCJA JAK ZA LEPSZYCH CZASÓW

Siedlecka trybuna przy okazji meczu z Resovią szczelnie się zapełniła. Kibice Pogoni stanęli na wysokości zadania i godnie uczcili szczebel 1/8 finału Pucharu Polski. Można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że nikt nie żałuje dwóch godzin spędzony na stadionie.

WIZYTY EKSPOGONISTÓW

Maciej Górski nie był jedynym byłym piłkarzem Pogoni, którego w czwartkowe późne popołudnie zawitał do Siedlec. Na trybunach dało się dostrzec m.in. Marcina Kozłowskiego i Kamila Walkowa.

KIEDY LOSOWANIE?

To pytanie najczęściej pojawiało się wśród kibiców po końcowym gwizdku. Odpowiedzi na nie jednak nie ma, a przynajmniej konkretnej. Do losowanie nie dojdzie w piątek po rozegraniu wszystkich meczów, bo wypada on 11 listopada. Do ustalenia par ćwierćfinałów ma dojść dopiero po odpadnięciu Polski z mundialu, bowiem związek obecnie jest skupiony na misji Katar.


źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;