W regionie: Wygrana na pożegnanie z kibicami (fotogaleria)

W ostatnim domowym meczu w 2022 roku Mazovia Mińsk Mazowiecki rozbiła Wilgę Garwolin.

Mińszczanie załatwili sprawę w pierwszej połowie. Drużyna Marcina Sasala potrzebowała zaledwie 13 minut, aby osiągnąć dwubramkowe prowadzenie. Gole dla Mazy zdobyli Michał Bondara i Ihor Krasznewśkyj. Najlepszy strzelec mińszczan na pięć minut przed końcem pierwszej połowy wykorzystał jedenastkę i ustalił wynik na 3:0. To był 18 gol Bondary w tym sezonie.

Po przerwie goli nie było. Mazovia kontrolowała sytuację i nie pozwoliła sobie choćby na chwilową nerwówkę.

19 listopada o 13:00 Mazovia zakończy rundę wyjazdowym meczem z Wisłą II Płock.

12.11.22, 13:00 – Mińsk Mazowiecki

forBET IV liga: Mazovia Mińsk Mazowiecki – Wilga Garwolin 3:0 (3:0)

Bramki: Michał Bondara 2, 40 (k), Ihor Krasznewśkyj 13

Mazovia: 95. Matesz Łysik – 77. Ihor Krasznewśkyj, 2. Mateusz Bienias (89, 11. Rafał Słowik), 28. Łukasz Broź, 23. Tomasz Nieścieruk – 22. Pawło Ksionz, 15. Mateusz Pędowski (65, 16. Paweł Michalski), 20. Bartosz Malesa, 9. Wojciech Trochim (65, 10. Wojciech Wocial), 97. Eryk Więdłocha (81, 27. Jakub Zatorski) – 19. Michał Bondara (81, 7. Cezary Mitas)

Żółte kartki: Bartosz Malesa 72, Wojciech Wocial 73, Mateusz Bienias 75, Jakub Zatorski 90+2 – Andriej Truchan 43

Sędzia: Maciej Włodarczyk (Warszawa)