Bez niespodzianki w Jedlińsku

Pogoń II Siedlce w wyjazdowym spotkaniu uległa GKS Jedlińsk 0:2.

Zespół Marcina Tomaszewskiego wzmocniło sześciu zawodników z szerokiej kadry II-ligowca.

Mecz przebiegał pod optyczną przewagą gospodarzy, którzy największe zagrożenie pod bramką siedlczan stwarzali po stałych fragmentach gry. W końcówce pierwszej połowy doszło do groźnego zderzenia Dawida SmugaBartosza Mlonka i Patryka Szubińskiego. Cała trójka musiała w przerwie opuścić boisko. Po wymuszonych zmianach, w drugiej połowie miejscowi objęli prowadzenie za sprawą trafienia Patryka Skuzy. Jednobramkowa przewaga gospodarzy utrzymywała się do końcówki meczu. Wtedy Filip Grochala dopuścił się faulu w szesnastce i wynik na 2:0 strzałem z rzutu karnego ustalił Mykoła Charczuk.

Ostatnie spotkanie rundy jesiennej Pogoń II rozegra w niedzielę 20 listopada o 12:00 w Siedlcach z Płomieniem Dębe Wielkie.

13.11.22, 13:00 – Jedlińsk

Decathlon V liga: GKS Jedlińsk – Pogoń II Siedlce 2:0 (0:0)

Bramki: Patryk Skuza 61, Mykoła Charczuk 90+3

Jedlińsk: Pape Amadou Samb – Kacper Nowakowski, Adrian Kobza, Dariusz Mortka (74 Filip Wojciechowski), Robert Wroński, Filip Lech, Mykoła Charczuk, Kacper Nowocień, Michał Rdzanek, Bartłomiej Zenik (89 Mateusz Kołodziejczyk), Patryk Szubiński (43 Patryk Skuza)

Pogoń II: 70. Dawid Smug (46, 1. Ernest Zbieć) – 18. Bartosz Mlonek (46, 20. Patryk Rojek), 16. Adam Lewkowski (72, 24. Tomasz Borkowski), 15. Paweł Łydkowski, 17. Adrian Czerski, 88. Wojciech Kisieliński (55, 23. Tomasz Wiewiórka), 7. Adam Chojecki (70, 31. Paweł Szeląg), 55. Wiktor Koczkodaj (46, 22. Piotr Krasnodębski), 21. Kacper Stankiewicz (80, 28. Filip Grochala), 11. Szymon Mucha, 9. Marcel Grochowski

Żółte kartki dla Pogoni II: Marcel Grochowski 14, Wojciech Kisieliński 45+16, Paweł Szeląg 82

Sędzia: Piotr Rybus (Warszawa)