Piąta wygrana rezerw PSG KPS z rzędu

Podopieczni Pawła Bielińskiego nie zwalniają tempa. Rezerwy PSG KPS Siedlce wygrały po raz piąty z rzędu, tym razem w Szydłowcu.

Siedlczanie rozegrali dobre spotkanie w Szydłowcu. Po dwóch setach było 1:1, ale w kolejnych PSG KPS II był górą i zgarnął pełną pulę. Szczególnie dobrze drużyna Bielińskiego spisała się w trzeciej partii, wygranej do 16. Czwarty set był zacięty, ale w najważniejszym momencie PSG KPS II wykazał swoją wyższość nad rywalem.

27 listopada PSG KPS II czeka kolejny wyjazd. O 17:00 rozpocznie się mecz siedlczan z SKK Belsk Duży.

20.11.22, 17:00 – Szydłowiec

I liga mazowiecka: RAS6 Szydłowiec – PSG KPS II Siedlce 1:3 (21:25, 25:19, 16:25, 22:25)

PSG KPS II: 4. Kamil Kryszczuk, 5. Lech Bieliński, 9. Piotr Truszkowski, 14. Mateusz Ogrodniczuk, 15. Sebastian Soszyński, 16. Adrian Gąsior, 17. Michał Nasiłowski, 18. Kamil Zbucki (libero), 77. Łukasz Jastrzębski

źródło: własne; foto: Rodzinna Akademia Sportu Szydłowiec