Wartościowy sparing Armii z Jastrzębiem (fotogaleria)

Armia Żelków przegrała 2:3 w sparingu z Jastrzębiem Żeliszew.

Pierwsza połowa była ciekawa i obfitowała w gole. Po 20 minutach gry Armia objęła prowadzenie po strzale Kamila Tomasa. Warto wspomnieć, że drużyna z gminy Siedlce wykorzystała 7-minutową grę w przewadze po faulu taktycznym Daniela Pazdygi. Jastrząb szybko odpowiedział po rzucie karnym – wywalczonym i wykorzystanym – Jakuba Grzebieliszewskiego. W 33 minucie Armia wróciła na prowadzenie. Marcin Izdebski wykorzystał dogodną sytuację. Na odpowiedź żeliszewian znowu nie trzeba było długo czekać. Po niespełna dwóch minutach Piotr Czyżyk przymierzył z rzutu wolnego.

Po zmianie stron gra straciła na tempie. W 66 minucie gola na wagę zwycięstwa zdobył aktywny Marcin Kuć. Jastrząb wygrał 3:2.

Jastrząb w następnym sparingu zmierzy się z Armatami Stoczek Łukowski. Z kolei Armia zagra w Siedlcach z ŁDK Łosice.

05.03.23, 11:15 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

« z 2 »

Sparing: Armia Żelków – Jastrząb Żeliszew 2:3 (2:2)

Bramki: Kamil Tomas 20, Marcin Izdebski 33 – Jakub Grzebieliszewski 25 (k), Piotr Czyżyk 35, Marcin Kuć 66

Armia: Patryk Karasiński – Marcin Dąbrowski, Piotr Wikiera, Maciej Osiej, Sebastian Sulej, Mateusz Wiśniewski, Bartosz Wojewódzki, Kamil Tomas, Bartosz Talacha, Jakub Niegowski, Marcin Izdebski. Grali także: Jakub Giziński, Albert Gochnio, Tomasz Kaczorek, Piotr Księżopolski, Jakub Ostrowski, Krystian Pietrak, Norbert Skaruz

Jastrząb: Daniel Pazdyga – Piotr Czyżyk, Cezary Roman, Wałentyn Mychajłow, Łukasz Krasnodębski – Jakub Grzebieliszewski, Maciej Pazdyga, Michał Mularczyk, Marcin Kuć, Kacper Dmowski – Patryk Izdebski. Grali także: Kacper Kulesz, Paweł Pluta, Kacper Tosiński, Dawid Wereda, Bartosz Wróblewski

Sędzia: Krzysztof Borkowski (Siedlce)