piątek, 3 maja 2024r.

Cuda w Warszawie. Maza górą po dreszczowcu!

Mazovia Mińsk Mazowiecki nie zbacza ze zwycięskiego kursu. Podopieczni Marcina Sasala po dreszczowcu wygrali 2:1 z Hutnikiem Warszawa.

W pierwszej połowie obie drużyny dały sobie po razie. Ciosy wyprowadzili najskuteczniejsi strzelcy obu ekip – Paweł Giel i Michał Bondara. Do przerwy było 1:1, a po niej zaczęła się jazda bez trzymanki.

W 56 i 62 minucie sędzia podyktował dwa rzuty karne dla Hutnika. Efekt? Zero goli. Obie jedenastki egzekwował Giel i w obu przypadkach górą był miński golkiper Dominik Pusek. W 68 minucie był kolejny rzut karny. Tym razem dla Mazovii. Wojciech Trochim nie poszedł w ślady Giela i trafił. Drużyna Marcina Sasala wygrała 2:1 i zrobiła kolejny krok w kierunku awansu do III ligi.

15 kwietnia o 17:00 Mazovia zagra w Karczewie z Mazurem.

08.04.23, 13:00 – Warszawa

forBET IV liga: Hutnik Warszawa – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:2 (1:1)

Bramki: Paweł Giel 11 – Michał Bondara 14, Wojciech Trochim 68 (k)

W 56 minucie Paweł Giel (Hutnik) nie wykorzystał rzutu karnego (Dominik Pusek obronił).

Mazovia: 1. Dominik Pusek – 14. Michał Wołos, 28. Łukasz Broź, 2. Mateusz Bienias, 26. Dominik Sadzawicki – 22. Pawło Ksionz (52, 77. Ihor Krasznewśkyj), 6. Borys Piotrowski, 20. Bartosz Malesa (72, 23. Tomasz Nieścieruk), 9. Wojciech Trochim (78, 10. Wojciech Wocial), 97. Eryk Więdłocha (83, 27. Jakub Zatorski) – 19. Michał Bondara (76, 7. Sebastian Kaczyński)

Żółte kartki: Patryk Bek 49 – Marcin Sasal 35 (na ławce), Mateusz Bienias 56, Bartosz Malesa 56, Wojciech Trochim 61, Łukasz Broź 62, Eryk Więdłocha 65

Sędzia: Grzegorz Maciejewski (Radom)