sobota, 4 maja 2024r.

Wielka Sobota Wektry

Wektra Zbuczyn miała już dość remisów 1:1, co potwierdziła wygrywając efektownie w Żeliszewie.

Jastrząb zaczął odważnie, ale później kontrolę nad spotkanie przejęła Wektra. Taki obraz spotkania nie zmienił się już do ostatnich minut. Do przerwy team Damiana Krasuskiego udokumentował swoją wyraźną przewagę dwoma trafieniami. W 18 minucie trafił Jakub Grodzicki, zaś w 39 minucie Krystian Zbieć.

Po zmianie stron Grodzicki skompletował dublet, zaś wynik na 4:0 ustalił Emil Michalak. Wektra praktycznie ani przez moment nie miała powodu obawiać się o końcowy rezultat.

12 kwietnia o 17:00 Wektra w zaległym meczu podejmie Czarnych Węgrów. Trzy dni później o 15:00 drużyna ze Zbuczyna zagra u siebie z MKS Małkinia. Z kolei Jastrząb zagra na wyjeździe z Wilgą Miastków Kościelny. Mecz zostanie rozegrany 16 kwietnia o 17:00.

08.04.23, 14:00 – Żeliszew Podkościelny

Komnet media liga okręgowa: Jastrząb Żeliszew – Wektra Zbuczyn 0:4

Bramki: Jakub Grodzicki 18, 51, Krystian Zbieć 39, Emil Michalak 77

Jastrząb: 1. Daniel Pazdyga – 17. Piotr Czyżyk (75, 3. Łukasz Kordys), 20. Cezary Roman, 80. Łukasz Krasnodębski (67, 11. Paweł Jóźwiak) – 25. Radosław Szeląg, 16. Michał Mularczyk, 10. Kacper Dymowski, 7. Bartosz Wróblewski, 79. Maciej Pazdyga (46, 12. Patryk Izdebski) – 18. Kacper Tosiński, 9. Rafał Polkowski

Wektra: 91. Ernest Zbieć – 19. Przemysław Jasiński, 24. Emil Michalak, 6. Damian Prokurat (82, 15. Wojciech Krasuski) – 18. Jakub Grodzicki, 34. Bartosz Karczmarek (80, 29. Dominik Bogusz), 27. Krystian Musiejczuk (62, 5. Kamil Golec), 33. Kamil Bobryk – 11. Jakub Rzewuski (46, 10. Jakub Bobryk), 9. Krystian Zbieć (68, 7. Paweł Klewek), 26. Miłosz Lubelski (72, 25. Michał Grochowski)

Żółte kartki: Piotr Czyżyk 43 – Krystian Zbieć 43, Jakub Grodzicki 43

Sędzia: Łukasz Firus (Siedlce)