poniedziałek, 6 maja 2024r.

Mazovia zostawiła punkty w Karczewie (fotogaleria)

W starciu najlepiej punktujących drużyn w rundzie wiosennej forBET IV ligi pomiędzy Mazurem Karczew a Mazovią Mińsk Mazowiecki padł remis 1:1.

W pierwszej połowie ciut lepiej prezentował się Mazur. Gospodarze grali agresywnie i dosyć składnie. Pomimo tego do przerwy nie padł żaden gol w Karczewie.

Po zmianie stron Mazovia wyraźnie poprawiła swoją grę. Mińszczanie dążyli do zdobycia bramki i dopięli swego w 88 minucie. Jedenastkę wykorzystał wówczas Wojciech Trochim. Mazur zdążył jednak odpowiedzieć. Również z rzutu karnego sposób na Dominika Puska znalazł Mateusz Kociszewski. Końcowy remis 1:1 wywołał obustronny niedosyt.

22 kwietnia o 14:00 Mazovia podejmie MKS Przasnysz.

15.04.23, 17:00 – Karczew

forBET IV liga: Mazur Karczew – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 (0:0)

Bramki: Mateusz Kociszewski 90+ (k) – Wojciech Trochim 88 (k)

Mazovia: 1. Dominik Pusek – 14. Michał Wołos, 28. Łukasz Broź, 2. Mateusz Bienias, 26. Dominik Sadzawicki (46, 77. Ihor Krasznewśkyj) – 22. Pawło Ksionz (17, 10. Wojciech Wocial), 6. Borys Piotrowski, 20. Bartosz Malesa (78, 23. Tomasz Nieścieruk), 9. Wojciech Trochim, 97. Eryk Więdłocha (90+, 27. Jakub Zatorski) – 19. Michał Bondara (78, 7. Sebastian Kaczyński)

Żółte kartki: Łukasz Puciłowski 46 – Marcin Sasal 78 (na ławce)

Sędzia: Grzegorz Maciejewski (Ciechanów)

źródło: własne; foto: Vincec Foto Sport / SportSiedlce.pl