czwartek, 2 maja 2024r.

Dublet Gaja na wagę wygranej

Amazonka Wiśniew wywiozła trzy punkty ze Stoczka.

Podopieczni Michała Artycha nie rozegrali wielkiego spotkania, ale wygrali. W pierwszej połowie ofensywne wysiłki Amazonki dwukrotnie przełożyły się na rzuty karne. W obu przypadkach skuteczny był Grzegorz Gaj. Do przerwy drużyna z gminy Wiśniew prowadziła 2:0.

W 77 minucie gospodarze złapali kontakt po prostym błędzie w defensywie i trafieniu Patryka Ślusarza. Błękitni uwierzyli w możliwość urwania punktów rywalowi, ale nie zdołali doprowadzić do remisu. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę. Amazonka wygrała 2:1.

13 maja o 15:30 Amazonka zagra na wyjeździe z rezerwami ŁDK Łosice.

07.05.23, 17:00 – Stoczek

Keeza klasa B: Błękitni Stoczek – Amazonka Wiśniew 1:2 (0:2)

Bramki: Patryk Ślusarz 77 – Grzegorz Gaj 27 (k), 38 (k)

Amazonka: 77. Przemysław Wróbel – 14. Tomasz Kacprzak, 6. Kamil Woźniak (50, 93. Erwin Wyżywniak), 2. Konrad Czarnacki, 16. Dominik Pszkit – 66. Kamil Domański (55, 43. Kacper Bojanczuk), 8. Przemysław Gójski (88, 5. Hubert Borkowski), 10. Mateusz Cabaj (81, 63. Łukasz Suchożebrski), 9. Mateusz Kacprzak (75, 7. Rafał Pieńkowski), 11. Grzegorz Gaj – 21. Maciej Woźniak (55, 98. Patryk Ciulak, 75, 19. Marcin Oniszczuk)

Żółte kartki: Patryk Stelmach 65, Bartłomiej Skórka 70, Patryk Ślusarz 78 – Kamil Woźniak 39, Rafał Pieńkowski 89

Sędzia: Tomasz Kowalczyk (Siedlce)