poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Armii pozostały dwa kroki do awansu (lub jeden)

Armia Żelków wygrała 5:2 z Zorzą Sterdyń i już może mrozić szampany przed fetą z okazji awansu do Klasy A.

Przewaga Armii nie podlegała dyskusji. W pierwszej połowie została ona udokumentowana dwoma trafieniami. Gdy po kilku minutach gry w drugiej połowie i trafieniu na 3:0 wydawało się, że nic nie grozi żelkowianom.

Tymczasem w ciągu trzech minut Zorza złapała kontakt. W końcówce było nerwowo. Strzelała jednak tylko Armia, która ostatecznie wygrała 5:2. Zorza kończyła w 10 po czerwonej kartce Pawła Siwińskiego.

20 maja o 13:00 Armia zagra w Tęczkach z Niwą. Przy wygranej i porażce Amazonki drużyna z gminy Siedlce awansuje do Klasy A.

13.05.23, 16:00 – Chodów

Keeza klasa B: Armia Żelków – Zorza Sterdyń 5:2 (2:0)

Bramki: Kamil Tomas 19, Jakub Niegowski 37, Dorian Zając 53, 81, Bartosz Wojewódzki 89 (k) – Jakub Żyznowski 61, Michał Krzymiński 63

Armia: 1. Jakub Szeląg – 10. Maciej Osiej, 24. Krzysztof Karasiński, 13. Jakub Strojek (86, 20. Norbert Skaruz), 21. Piotr Księżopolski – 2. Jakub Niegowski (84 Jakub Niegowski), 69. Bartosz Wojewódzki, 11. Kamil Tomas (82, 22. Marcin Dąbrowski), 16. Karol Niegowski, 23. Tomasz Kaczorek (46, 97. Krystian Anusiewicz) – 9. Dorian Zając (82, 17. Krystian Pietrak)

Czerwona kartka: Paweł Siwiński 85 (Zorza)

Sędzia: Emilia Niedziałek (Siedlce)