Logistyka lepsza od Zarządzania (fotogaleria)

Po raz pierwszy Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach zorganizował międzywydziałowy mecz futsalu.

Do rywalizacji stanęli studenci Logistyki i Zarządzania. Mecz był rozgrywany w trzech tercjach po 15 minutach. Po zaciętej walce górą byli logistycy, którzy wygrali 5:4. Po pierwszej tercji było 3:0 dla studentów logistyki, jednak rywale nie poddali się i doprowadzili do wyrównania. Mało tego w ostatniej części meczu studenci zarządzania prowadzili nawet 4:3, lecz ostatecznie przegrali.

– Wygrał sport. To było najważniejsze. Zawodnicy byli zadowoleni, więc myślę, że z dobrą energią będziemy to kontynuować. W przyszłym roku spotkamy się na podobnym turnieju, ale z większą liczbą zespołów – powiedział dr inż. Stanisław Szarek, organizator meczu.

« z 2 »

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. W przerwach pomiędzy tercjami odbyły się konkursy z nagrodami dla publiczności. Międzywydziałowy mecz piłkarski ma wejść w kalendarz akademickich imprez, a w przyszłym roku do rywalizacji ma stanąć więcej drużyn.