poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Amazonka nadal niepokonana u siebie

W meczu 20 kolejki Keeza klasy B Amazonka Wiśniew wygrała 4:2 z Zorzą Sterdyń.

Spotkanie dobrze ułożyło się dla Amazonki. W 13 minucie rzut karny na bramkę zamienił Grzegorz Gaj. To był jedyny gol w pierwszej połowie. Pięć minut po zmianie stron po trafieniu Macieja Woźniaka zrobiło się 2:0.

Wydawało się, że nic nie może zagrozić Amazonce w pewnym zwycięstwie. Tymczasem Zorza w końcówce zdobyła bramkę kontaktową. Sytuację szybko uspokoił rezerwowy Aleksander Kacprzak, który ustalił wynik na 4:2.

4 czerwca o 15:30 Amazonka zagra w Tęczkach z Niwą.

27.05.23, 17:00 – Wiśniew

Keeza klasa B: Amazonka Wiśniew – Zorza Sterdyń 4:2 (1:0)

Bramki dla Amazonki: Grzegorz Gaj 13 (k), Maciej Woźniak 50, Kacper Bojanczuk 77, Aleksander Kacprzak 90 – Michał Maroń 79, 89

Amazonka: Przemysław Wróbel – Marcin Oniszczuk (65 Jakub Jukowski), Kamil Woźniak (83 Kamil Sadoch), Konrad Czarnacki, Tomasz Kacprzak – Mateusz Kacprzak (46 Kamil Domański), Łukasz Suchożebrski, Kacper Bojanczuk (83 Hubert Borkowski), Przemysław Gójski (65 Rafał Pieńkowski), Grzegorz Gaj (83 Aleksander Kacprzak) – Maciej Woźniak (65 Patryk Ciulak)

Sędzia: Grzegorz Męczyński (Siedlce)