piątek, 3 maja 2024r.

Wektra wróciła na zwycięską ścieżkę

Wektra Zbuczyn zanotowała pewne zwycięstwo w meczu z Kolektywem Oleśnica.

Mecz upłynął pod znakiem zdecydowanej przewagi Wektry. W 11 minucie piłkarzy z gminy Zbuczyn na prowadzenie wyprowadził Michał Grochowski. Kolektyw odpowiedział trafieniem Mariusza Rogali I po pół godzinie gry. Jeszcze przed przerwą Wektra odzyskała przewagę za sprawą celnie wykonanej jedenastki przez Emila Michalaka.

W drugiej połowie Wektra nadal przeważała i miała sporo sytuacji strzeleckich. Dwie z nich udało się wykorzystać. Dokonali tego rezerwowy Jakub Bobryk oraz Miłosz Lubelski. Wektra wygrała 4:1 z Kolektywem, a na ciepłe słowo zasługuje Krystian Zbieć, który skompletował hat tricka asyst.

14 czerwca o 18:30 Wektra zagra w Mrozach z Watrą.

03.06.23, 16:00 – Zbuczyn

Komnet media liga okręgowa: Wektra Zbuczyn – Kolektyw Oleśnica 4:1 (2:1)

Bramki: Michał Grochowski 11, Emil Michalak 45 (k), Jakub Bobryk 58, Miłosz Lubelski 67 – Mariusz Rogala I 30

Wektra: 91. Ernest Zbieć – 18. Jakub Grodzicki, 4. Dominik Piekutowski, 24. Emil Michalak, 33. Kamil Bobryk – 27. Krystian Musiejczuk (68, 29. Dominik Bogusz), 5. Kamil Golec (46, 10. Jakub Bobryk), 34. Bartosz Karczmarek, 26. Miłosz Lubelski, 25. Michał Grochowski (65, 14. Bartosz Chomka) – 9. Krystian Zbieć (80, 31. Kacper Borkowski)

Żółte kartki: Bartosz Żydak 50, Kamil Stanisławowski 76

Sędzia: Piotr Pniewski (Siedlce)