czwartek, 2 maja 2024r.

Amazonka zakończyła sezon na podium

W ostatnim meczu sezonu 2022-23 Amazonka Wiśniew wygrała 4:0 z Olimpią Latowicz.

Olimpia nie przyjechała do Wiśniewa, aby jedynie się bronić, więc kibice zgromadzeni na boisku Ruda obejrzeli ciekawe spotkanie. Wyższość piłkarska była jednak po stronie Amazonki. W pierwszej połowie o udowodnienie tego zadbali Maciej Woźniak oraz Grzegorz Gaj.

Po zmianie stron Gaj skompletował dublet. W 57 minucie wynik spotkania ustalił rezerwowy Mateusz Kacprzak. Amazonka wygrała 4:0, choć miała wystarczająco wiele sytuacji, aby wygrać jeszcze wyżej.

Amazonka zakończyła sezon na trzeciej lokacie. Jeżeli w Klasie A pojawią się braki to drużyna z gminy Wiśniew zostanie zaproszona do gry w tej lidze. W innym przypadku czeka ją kolejny sezon w Klasie B.

10.06.23, 18:00 – Wiśniew

Keeza klasa B: Amazonka Wiśniew – Olimpia Latowicz 4:0 (2:0)

Bramki: Maciej Woźniak 10, Grzegorz Gaj 27, 53, Mateusz Kacprzak 57

Amazonka: Przemysław Piekart – Marcin Oniszczuk (60 Kamil Sadoch), Patryk Banasiewicz (60 Erwin Wyżywniak), Konrad Czarnacki, Tomasz Kacprzak (75 Gracjan Sadokierski) – Kamil Domański (46 Mateusz Kacprzak), Kamil Woźniak, Łukasz Suchożebrski (75 Hubert Borkowski), Przemysław Gójski (46 Rafał Pieńkowski), Grzegorz Gaj – Maciej Woźniak (60 Aleksander Kacprzak)

Sędzia: Jakub Biarda (Siedlce)