niedziela, 21 kwietnia 2024r.

Rugbiści prawie gotowi na nowy sezon (fotogaleria)

Przygotowania Awenty MKS Pogoń Siedlce do sezonu 2023-24 są na ostatniej prostej.

Pomimo tego, że do inauguracyjnego meczu z Orkanem w Sochaczewie pozostało zaledwie kilka dni przy kadrze Pogoni na nowy sezon należy postawić wiele znaków zapytania. Wczesny start rozgrywek utrudnił realizację zamierzeń, ale nie uniemożliwił.

Od 4 do 6 sierpnia na siedleckich obiektach odbyło się przedsezonowe zgrupowanie Pogoni. Pod okiem sztabu szkoleniowego pracował cały zastęp zawodników, w większości testowanych. W gronie trenujących byli m.in. wracający po kontuzjach Mateusz Lament oraz Igor Pątek. Jeżeli chodzi o zawodników z zewnątrz to istnieje szansa, że barwy Pogoni w nowym sezonie będą reprezentować Robert Bosiacki (Tytan Gniezno), Daniel Gdula i Daniel Trybus (obaj Posnania Poznań), Vaha Halaifonua (Skra Warszawa, ostatnio Ogniwo Sopot) oraz Nkululeko Ndlovu (Budowlani Lublin).

Pogoń usilnie pracuje, aby przed startem sezonu, a najpóźniej do końca sierpnia, skompletować konkurencyjną kadrę. Władze klubu chciałyby, żeby siedlczanie w nadchodzących rozgrywkach walczyli o coś więcej niż utrzymanie.

13 sierpnia o 15:300 Pogoń zagra w Sochaczewie z Orkanem.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;