czwartek, 9 maja 2024r.

Bezbramkowa inauguracja Wektry

Wektra Zbuczyn zainaugurowała sezon bezbramkowym remisem w wyjazdowym meczu z MKS Małkinia.

To nie był przesadnie udany mecz w wykonaniu Wektry, choć to goście ze Zbuczyna w przekroju całego spotkania mieli optyczną przewagę. Na boisku w Małkini Górnej rządziła jednak walka. Sytuacji w pierwszej połowie było jak na lekarstwo, więc bezbramkowy remis na półmetku nie może dziwić.

Po przerwie było ciut ciekawiej. Po godzinie gry defensor MKS wybijał piłkę tuż sprzed linii brakowej po strzale Jakuba Grodzickiego. Kwadrans przed końcem meczu Miłosz Lubelski nie trafił czysto w futbolówkę po płaskim zagraniu. Skończyło się bezbramkowym remisem.

16 sierpnia Wektrę czeka trzeci z rzędu daleki wyjazd. Drużyna z gminy Zbuczyn o 17:30 zagra w okręgowym Pucharze Polski z Jabłonianką Jabłonna Lacka.

12.08.23, 17:00 – Małkinia Górna

Liga okręgowa: MKS Małkinia – Wektra Zbuczyn 0:0

MKS: Jakub Borowy – Damian Pawłowski, Krystian Sadowski, Krzysztof Krawczyk – Kamil Suszczyński (Damian Han), Mateusz Rutkowski (Krystian Sierota), Mateusz Fydrych, Piotr Chlubicki (Jakub Kalbarczyk) – Dawid Rostkowski (Jakub Dawidczyk), Wiktor Złotkowski (Szymon Macioch), Michał Zawistowski

Wektra: Ernest Zbieć – Jakub Grodzicki, Emil Michalak, Dominik Piekutowski (60 Jakub Bobryk), Kamil Bobryk – Miłosz Lubelski, Bartosz Karczmarek, Przemysław Jasiński, Paweł Klewek (70 Damian Prokurat), Krystian Musiejczuk – Krystian Zbieć (78 Michał Grochowski)

Żółte kartki: Mateusz Rutkowski, Marcin Sadowski, Kamil Suszczyński, Szymon Macioch – Krystian Zbieć 8

Sędzia: Dariusz Adaśko (Siedlce)