wtorek, 18 czerwca 2024r.

W regionie: Po raz pierwszy pobiegli spod ławeczki

W Jeruzalu po raz pierwszy odbył się Bieg spod ławeczki – śladami serialu Ranczo.

12 sierpnia to był dzień wypełniony atrakcjami w Jeruzalu (gmina Mrozy). Przez kilka godzin wszystko kręciło się wokół serialu „Ranczo”. Serialowe Wilkowyje tętniły życiem.

Oficjalnym rozpoczęciem dnia z „Ranczem” w roli głównej był permierowy Bieg spod ławeczki. Do rywalizacji stanęło blisko 200 zawodników. Biegacze i biegaczki mieli do pokonania 6-kilometrową trasę, zaś kijkarze 4-kilometrową. W rywalizacji panów najlepszy był Adam Wasilewski z Brzozowicy, drugi był Rafał Klimek z Wisznic, zaś trzeci Tomasz Skóra (Grupa biegaczy Skórzec Biega). Jeżeli chodzi o zmagania pań to podium stworzyły kolejno: Ewa Chróst z Mińska Mazowieckiego, Katarzyna Borucka z Siedlec oraz Agnieszka Biernacka (GBSB).

Arkadiusz Zdanowicz (KS Victoria Potęgowo) zajął pierwsze miejsce w marszu NW. Drugi był Tomasz Rosa ze Stoczka Łukowskiego, zaś trzeci Józef Brzezina (Hulaj Noga Sochaczew). Wśród pań zaciętą rywalizację o wygraną stoczyły Magdalena Wysocka (NoWi Siedlce) oraz Agata Tuzimek (Kur-team). Górą była pierwsza z wymienionych. Trzecią lokatę zajęła Ewa Brzezina (Hulaj Noga Sochaczew).

Klasyfikacja drużynowa

1. Team 7.30 – Mińsk Mazowiecki
2. Grupa biegaczy Skórzec Biega
3. RaceFighter – GOSiR Dębe Wielkie

W samo południe nastąpiło oficjalne rozpoczęcie Jarmarku folkowego w Wilkowyjach oraz zlot fanów serialu „Ranczo”. Tuż po nim nastąpiła dekoracja zwycięzców.

WYNIKI

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;