piątek, 10 maja 2024r.

Mazovia prze do przodu i nie ogląda się za siebie

Mazovia Mińsk Mazowiecki nie zbacza ze zwycięskiej ścieżki. Podopieczni Alana Grabka wygrali 4:0 z KS Raszyn.

Mińszczanie postanowili rozstrzygnąć losy meczu w pierwszej połowie. Już po 17 minutach było 2:0 dla Mazy. Świetnie grał Wojciech Trochim, który najpierw zanotował asystę przy golu Dominika Sadzawickiego, a następnie sam wpisał się na listę strzelców. W końcówce pierwszej połowy piłkarze Grabka znowu podkręcili tempo. Efekty? Gol Ezany Kahsaya i dublet Trochima. Do przerwy było 4:0.

Po zmianie stron Maza nie forsowała tempa. To nie może dziwić, bowiem mińszczan czeka w najbliższych tygodniach prawdziwy maraton spotkań. Na początek wyczerpującego czasu wyjazd do Unina (26 sierpnia o 13:00) na mecz z Wilgą Garwolin.

20.08.23, 17:00 – Mińsk Mazowiecki

IV liga: Mazovia Mińsk Mazowiecki – KS Raszyn 4:0 (4:0)

Bramki: Dominik Sadzawicki 11, Wojciech Trochim 17, 45, Ezana Kahsay 39

Mazovia: 95. Mateusz Łysik – 26. Dominik Sadzawicki (64, 14. Michał Wołos), 2. Mateusz Bienias, 29. Łukasz Broź (72, 29. Oliwier Jurczak), 25. Dominik Paradowski (84, 80. Kacper Dakowicz) – 17. Ezana Kahsay (59, 16. Miłosz Przybecki), 22. Pawło Ksionz (64, 23. Tomasz Nieścieruk), 15. Mateusz Pędowski, 9. Wojciech Trochim, 11. Eryk Więdłocha (59, 7. Sebastian Kaczyński) – 19. Michał Bondara (59, 10. Wojciech Wocial)

Żółte kartki: Tomasz Nieścieruk 89 – Kacper Kępka 24, Jan Kossak 32, Jan Jankiewicz 45, Konrad Szałek 77, Jan Sawicki 87

Sędzia: Michał Więckowski (Warszawa)

źródło: własne; foto: Vincec Foto Sport / SportSiedlce.pl