Porażka trójki z Tęczą

Pogoń III Siedlce uległa Tęczy Stanisławów 1:2.

Źle rozpoczęło się spotkanie dla Pogonistów. Już po 10 minutach zespół Pawła Marchela przegrywał 0:2 i musiał gonić wynik. Kontaktowego gola biało-niebiescy zdobyli w 55 minucie za sprawą trafienia Jakuba Kosyla. Niestety, mimo także innych okazji na gola (m.in. sytuacja Patryka Klimka sam na sam z bramkarzem i zablokowany strzał Kuby Kani) nie udało się wyrównać i tym samym pierwsza porażka trójki w nowym sezonie stała się faktem.

Kolejny mecz Pogoń III rozegra w niedzielę 3 września o 14:00 w Siedlcach z Kosovią Kosów Lacki.

26.08.23, 13:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Klasa A: Pogoń III Siedlce – Tęcza Stanisławów 1:2 (0:2)

Bramki: Jakub Kosyl 55 – Adrian Pazura (dwie)

Pogoń III: 33. Krzysztof Popiołek – 8. Jakub Kosyl (85, 23. Mikołaj Pluchrat), 19. Adrian Wrzosek, 11. Kamil Krasuski, 10. Wojciech Kisieliński (46, 24. Ignacy Brochocki), 13. Radosław Droń, 16. Kacper Zdunek (46, 17. Kuba Kania), 25. Mikołaj Bożek (60, 20. Adam Chojecki), 7. Filip Grochala (72, 14. Jakub Malinowski), 18. Paweł Eleryk, 15. Patryk Klimek

Tęcza: 1. Marcin Milerski – 2. Mateusz Woźnica (55, 4. Konrad Janicki), 90. Michał Piekut (46, 18. Dawid Koliński; 65, 20. Łukasz Glanowski), 21. Bartosz Dróżdż, 15. Tomasz Gańko, 11. Wojciech Bucholc (55, 10. Jakub Dybowski), 70. Ernest Ludwiniak (80, 23. Piotr Jaguścik), 6. Patryk Wieczorek, 94. Jakub Gańko, 7. Adrian Pazura (87, 14. Jakub Dudek), 8. Filip Rek

Żółte kartki: Adrian Wrzosek 86 – Mateusz Woźnica 47

Sędzia: Emilia Niedziałek (Siedlce)