czwartek, 2 maja 2024r.

Amazonka z patentem na liderów

Amazonka Wiśniew wygrała 2:0 z Jutrzenką w Cegłowie.

W pierwszej połowie Amazonka miała więcej z gry, lecz była na bakier ze skutecznością. Jutrzenka postawiła na futbol bezpośredni, który jednak nie przyniósł owoców w postaci bramek. Do przerwy było 0:0.

Pięć minut po zmianie stron Kamil Sadoch wyprowadził Amazonkę na prowadzenie. Drużyna Michała Artycha próbowała zamknąć mecz drugim trafieniem, ale przez długi czas to się nie udawało. Jutrzenka cały czas była w grze. Gospodarze postawili wszystko na jedną kartę w końcówce i nadziali się na kontrę. Rafał Pieńkowski ustalił wynik na 2:0.

17 września o 15:30 Amazonka zagra na wyjeździe z Iskrą Zaręby Kościelny.

03.09.23, 15:00 – Cegłów

Klasa B: Jutrzenka Cegłów – Amazonka Wiśniew 0:2 (0:0)

Bramki: Kamil Sadoch 50, Rafał Pieńkowski 90+

Amazonka: Przemysław Piekart – Patryk Banasiewicz (50 Robert Chojecki, 80 Hubert Borkowski), Kamil Woźniak, Kamil Sadoch, Tomasz Kacprzak – Kamil Domański (60 Mateusz Cabaj), Łukasz Suchożebrski, Kacper Bojanczuk (70 Dominik Pszkit), Przemysław Gójski (70 Rafał Pieńkowski), Aleksander Kacprzak (85 Dawid Księżopolski) – Maciej Woźniak (80 Erwin Wyżywniak)

Żółte kartki: Kamil Domański, Kamil Woźniak, Rafał Pieńkowski

Sędzia: Grzegorz Męczyński (Siedlce)