sobota, 27 kwietnia 2024r.

Jastrząb silniejszy od Fenixa

Jastrząb Żeliszew wygrał 3:1 z Fenixem Siennica.

Jastrząb dobrze zaczął spotkanie. Już w 7 minucie gola strzelił Adam Niedziałek. Fenix doprowadził do wyrównania po pół godzinie gry. Karol Szczęsny znalazł sposób na pokonanie bramkarza i ustalił wynik do przerwy na 1:1.

Po zmianie stron strzelał już tylko Jastrząb. Najpierw trafił Marcin Kuć, a następnie Jakub Grzebieliszewski. W międzyczasie drugi z ekspogonistów nie wykorzystał rzutu karnego. Jastrząb dowiózł dwubramkowe prowadzenie do końca. Szyków nie pokrzyżowała mu czerwona kartka Bartosza Wojewódzkiego, która była następstwem dwóch żółtek.

10 września o 16:30 Jastrząb zagra w Węgrowie z Czarnymi.

02.09.23, 16:00 – Żeliszew Podkościelny

Jastrząb Żeliszew – Fenix Siennica 3:1 (1:1)

Bramki: Adam Niedziałek 8, Marcin Kuć 56, Jakub Grzebieliszewski 65 – Karol Szczęsny 31

W 62 minucie Jakub Grzebieliszewski nie wykorzystał rzutu karnego – strzelił w poprzeczkę.

Jastrząb: Daniel Pazdyga – Kacper Dymowski (90 Rafał Kiełczykowski), Wałentyn Mychajłow, Michał Mularczyk, Jakub Grzebieliszewski – Adam Niedziałek (79 Maciej Pazdyga), Bartosz Wojewódzki, Marcin Kuć, Kacper Tosiński (87 Kamil Kielak) – Radosław Szeląg (90+1 Mateusz Tosiński), Rafał Polkowski (85 Paweł Jóźwiak)

Żółte kartki: Radosław Szeląg 9, Michał Mularczyk 50, Bartosz Wojewódzki 68, 90+2, Marcin Kuć 71, Adam Niedziałek 73, Maciej Pazdyga 90+1 – Dawid Matak 15, Konrad Pawlak 56, Daniel Świerżewski 66, Michał Bieliński 73, Konrad Okrzeja 85

Czerwona kartka: Bartosz Wojewódzki 90+2 (Jastrząb, za dwie żółte)

Sędzia: Przemysław Sergiej (Siedlce)