Armia nagrodzona za grę do końca

Armia Żelków wygrała 1:0 w Kosowie Lackim. Bohaterem drużyny z gminy Siedlce został Dorian Zając, który trafił w końcówce.

Podopieczni Łukasza Guzowskiego pojechali do Kosowa Lackiego z zamiarem rehabilitacji za wyraźną domową porażkę z Tęczą Stanisławów. W pierwszej połowie próby Armii nie przyniosły jednak powodzenia. Do przerwy było 0:0.

Po zmianie stron Armia nie ustała w poszukiwaniu zwycięskiego trafienia. Gdy wszyscy pogodzili się z bezbramkowym remisem to dał o sobie znać Dorian Zając. Najlepszy strzelc beniaminka Klasy A w doliczonym czasie gry strzelił gola na wagę trzech punktów.

17 września o 16:30 Armia podejmie Victorię Kałuszyn.

09.09.23, 17:00 – Kosów Lacki

Klasa A: Kosovia Kosów Lacki – Armia Żelków 0:1 (0:0)

Bramka: Dorian Zając 90+

Armia: Przemysław Jakimiak – Jakub Niegowski, Marcin Dąbrowski, Rafał Branica, Michał Szcześniak, Karol Niegowski, Michał Kozaczuk, Piotr Księżopolski, Krzysztof Mulawa (80 Radosław Członka), Krystian Anusiewicz (27 Maciej Osiej, 64 Norbert Skaruz), Dorian Zając

Żółte kartki: Krzysztof Żochowski 44, Mateusz Toruszewski 52, Konrad Zębrowski 73 – Marcin Dąbrowski 63, Michał Kozaczuk 68

Sędzia: Jakub Biarda (Siedlce)