niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Trzecia ligowa wygrana Amazonki z rzędu

Amazonka Wiśniew wygrała 3:1 z Iskrą w Zarębach Kościelnych.

Amazonka w drodze po trzecie zwycięstwo z rzędu wyruszyła do nowej drużyny na mapie okręgu siedleckiego – Iskry Zaręby Kościelny. W pierwszej połowie drużyna Michała Artycha stworzyła wystarczająco wiele sytuacji, aby wysoko prowadzić. Skuteczność nie była jednak sprzymierzeńcem wiśniewian. Iskra miała jedną sytuację, którą można uznać za 100-procentową. Do przerwy było 0:0.

Po zmianie stron Amazonka wreszcie napoczęła rywali. Po golach Aleksandra Kacprzaka i Przemysława Gójskiego goście z gminy Wiśniew objęli dosyć komfortowe dwubramkowe prowadzenie. Iskra wróciła do gry po trafieniu Jakuba Piotrowskiego z rzutu karnego. Ostatnie słowo należało jednak do Amazonki i Sebastiana Krasuskiego, któru ustalił wynik na 3:1.

23 września o 16:00 Amazonka podejmie LUKS Rzakta.

17.09.23, 15:30 – Zaręby Kościelne

Klasa B: Iskra Zaręby Kościelne – Amazonka Wiśniew 1:3 (0:0)

Bramki: Jakub Piotrowski 88 (k) – Aleksander Kacprzak 55, Przemysław Gójski 65, Sebastian Krasuski 90+

Amazonka: Patryk Izdebski – Kamil Woźniak (65 Patryk Banasiewicz), Konrad Czarnacki, Dominik Pszkit – Kamil Domański (50 Kamil Sadoch), Łukasz Suchożeberski, Przemysław Gójski (65 Mateusz Cabaj), Mateusz Kacprzak (83 Rafał Pieńkowski), Tomasz Kacprzak (83 Patryk Krasuski) – Aleksander Kacprzak (75 Dawid Księżopolski), Maciej Woźniak (50 Sebastian Krasuski)

Żółta kartka: Konrad Czarnacki

Sędzia: Jakub Biarda (Siedlce)