niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Sukcesy Gladiatora na Mazowszu

W połowie września w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w formule pointfighting i kick light kadetów, juniorów w kickboxingu, zaś miłośnicy mieszanych sztuk walki rywalizowali w Mistrzostwach Mazowsza Amatorskiej Ligi MMA.

Na obu impreza rangi mistrzowskiej swoich przedstawicieli miał Gladiator Siedlce.

Drugie miejsce w formule kick light w kat. kadet starszy -47 kg zajął Gabriel Sobiczewski. Na tej samej pozycji w w kat. -63 kg uplasował się Michał Chromiński. Trzeci w kat. +69 kg był Dawid Borkowski. Cenne doświadczenia w kat. -69 kg zebrali Alan Wrzosek i Szymon Zasowski.

Jeżeli chodzi o Mistrzostwa Mazowsza Amatorskiej Ligi MMA to Hubert Jóźwiak wywalczył złoty medal w kat. 70 kg, a Michał Pastuszuk otarł się o podium, zajmując ostatecznie czwarte miejsce w kat. 66 kg junior.

źródło: własne / Gladiator Siedlce; foto: