poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Komplet punktów z Sępem

Rezerwy Pogoni w kolejnym ligowym spotkaniu wygrały w Żelechowie z Sępem 4:0.

Mecz rozgrywany był przy padającym deszczu i w związku z tym na grząskim boisku.

Po 22 minutach spotkania Pogoń II prowadziła 2:0 po dwóch golach Tomasza Mamisa z rzutów karnych. Najpierw bramkarz Sępa sfaulował najlepszego strzelca „dwójki” w szesnastce, a pięć minut później defensor gospodarzy dopuścił się przewinienia na Krystianie Gryglaku. Przed przerwą Pogoniści zdobyli jeszcze jednego gola. Po rajdzie lewym skrzydłem Mamisa piłka trafiła na głowę Dawida Dobrzańskiego i ten się nie pomylił. Mimo goli biało-niebieskich, warto wspomnieć że Sęp również miał dwie okazje na pokonanie Krzysztofa Popiołka, jednak bramkarz nie dał się zaskoczyć.

W drugiej połowie biało-niebiescy tylko raz znaleźli drogę do bramki przeciwnika. Szybka kontra gości zakończyła się trafieniem Mamisa po podaniu Dawida Jastrzębskiego.

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra w niedzielę 1 października o 11:00 w Siedlcach z Hutnikiem Huta Czechy.

23.09.23, 16:05 – Żelechów

Liga okręgowa: Sęp Żelechów – Pogoń II Siedlce 0:4 (0:3)

Bramki: Tomasz Mamis 17 (k), 22 (k), 68, Dawid Dobrzański 24

Pogoń II: Krzysztof Popiołek – Bartosz Mlonek, Radosław Droń, Tomasz Borkowski, Filip Grochala (58 Szymon Mucha), Kuba Prachnio, Igor Szostek, Dawid Dobrzański, Krystian Gryglak (65 Patryk Klimek), Dawid Jastrzębski, Tomasz Mamis

Żółte kartki: Hubert Król 62 – Tomasz Borkowski 11, Tomasz Mamis 44, Dawid Dobrzański 61, Igor Szostek 68

Sędzia: Przemysław Wójcicki (Siedlce)