niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Mazovia wróciła na zwycięskie tory

Mazovia Mińsk Mazowiecki wygrała 5:2 z Marcovią Marki.

Maza przystępowała do meczu w nowej dla siebie sytuacji – serii trzech spotkań bez wygranej. Początek spotkania i stracony gol w 4 minucie mógł wskazywać, że drużyna Alana Grabka jest trapiona kryzysem. Po kwadransie do wyrównania doprowadził jednak Łukasz Broź, a po kolejnych pięciu minutach było już 2:1 dla Mazovii (po swojaku Mateusza Argasińskiego. Do przerwy mińszczanie prowadzili 3:1 dzięki trafieniu Dominika Sadzawickiego w doliczonym czasie gry.

Mazovia źle zaczęła druga połowę i znowu obie drużyny dzielił jeden gol. W końcówce mińszczanie udowodnili swoją wyższość nad Marcovią. W głównych rolach wystąpili rezerwowi Sebastian Kaczyński (gol), Wojciech Trochim (dwie asysty) i Wojciech Wocial (gol). Team Grabka wygrał 5:2.

30 września o 12:00 Mazovia zagra w Warszawie z Ursusem.

23.09.23, 16:00 – Mińsk Mazowiecki

IV liga: Mazovia Mińsk Mazowiecki – Marcovia Marki 5:2 (3:1)

Bramki: Łukasz Broź 15, Mateusz Argasiński 20 (s), Dominik Sadzawicki 45+, Wojciech Wocial 81, Sebastian Kaczyński 85 – Filip Bućko 4, Milan Bazler 53

Mazovia: 30. Cezary Osuch – 26. Dominik Sadzawicki (90, 27. Jakub Zatorski), 2. Mateusz Bienias, 28. Łukasz Broź, 3. Dominik Paradowski (79, 10. Wojciech Wocial) – 17. Ezana Kahsay (66, 16. Miłosz Przybecki), 13. Kamil Szczęsny, 20. Bartosz Malesa (86, 23. Tomasz Nieścieruk), 22. Pawło Ksionz (69, 9. Wojciech Trochim), 11. Eryk Więdłocha (60, 33. Kacper Dakowicz) – 19. Michał Bondara (69, 7. Sebastian Kaczyński)

Żółte kartki: Wojciech Trochim 82 – Milan Bazler 72

Sędzia: Piotr Zając (Ciechanów)

źródło: własne; foto: Vincec Foto Sport / SportSiedlce.pl