poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Osiem goli w Gończycach

Trzecia drużyna MKP Pogoń pokonała w Gończycach Wilgę Miastków Kościelny 5:3.

W 16 minucie biało-niebiescy objęli prowadzenie po trafieniu Szymona Muchy. Gospodarze dziesięć minut później zdołali wyrównać, a za chwilę objąć prowadzenie. Obie bramki padły po kontratakach. To nie podłamało Pogonistów, którzy jeszcze przed przerwą za sprawą Bartosza Borkowskiego i Patryka Klimka znowu wyprowadzili siedlczan na prowadzenie.

Pięć minut po zmianie stron Wojciech Kisieliński zdobył czwartego gola dla gości. Rywale odpowiedzieli trafieniem w 63 minucie i znów tylko jedna bramka dzieliła obie drużyny od remisu. Ostatnie słowo należało jednak do Pogonistów, a konkretnie Bartosza Kryńskiego, który ustanowił wynik spotkania na 5:3.

Kolejne spotkanie Pogoń III rozegra w niedzielę 1 października o 14:00 na stadionie ARMS z Tajfunem Jartypory.

23.09.23, 11:00 – Gończyce

Klasa A: Wilga Miastków Kościelny – Pogoń III Siedlce 3:5 (2:3)

Bramki: Piotr Domański 26, 31, 63 – Szymon Mucha 16, Bartosz Borkowski 37, Patryk Klimek 42, Wojciech Kisieliński 51, Bartosz Kryński 84

Pogoń III: Patryk Szatkowski – Radosław Droń (46 Mikołaj Pluchrat), Adrian Wrzosek, Maciej Wróbel (67 Piotr Trębicki), Wojciech Kisieliński, Bartosz Borkowski, Kacper Zdunek, Mikołaj Bożek (46 Igor Szostek), Szymon Mucha (46 Jakub Malinowski), Paweł Eleryk (77 Bartosz Kryński), Patryk Klimek (46 Kuba Kania)

Żółte kartki: Przemysław Kajka 41, Bartosz Jaroń 43 – Radosław Droń 35

Sędzia: Jakub Biarda (Siedlce)