poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

W regionie: Fenix rozbił ULKS Gołąbek (fotogaleria)

Fenix Siennica zaskakująco wysoko wygrał z ULKS Gołąbek.

Pierwsza połowa również nie wskazywała na to, że w Siennicy padnie wiele bramek. Po 45 minutach gry bowiem było 0:0.

Tuż po zmianie stron dał o sobie znać rekonwalescent Rafał Słowik. Na jego dublet odpowiedział Jakub Ejsymont i wydawało się, że wynik jest sprawą otwartą. Tymczasem między 70 a 79 minutą Fenix trafił trzykrotnie. W ślady Słowika poszedł Dawid Matak i ustrzelił dublet. Wynik na 5:1 ustalił Kamil Walas.

1 października o 16:00 Fenix zagra w Łosicach z ŁDK, zaś ULKS Gołąbek, dokładnie dzień wcześniej, rozpocznie mecz z Wektrą Zbuczyn.

24.09.23, 12:00 – Siennica

Liga okręgowa: Fenix Siennica – ULKS Gołąbek 5:1 (0:0)

Bramki: Rafał Słowik 48, 57, Dawid Matak 70, 75, Kamil Walas 79 – Jakub Ejsymont 59

Fenix: Michał Jaworski – Michał Bieliński (55 Kamil Walas), Piotr Markowski (76 Kacper Nastaga), Dawid Matak (88 Bartosz Maj), Bartosz Miros (55 Tomasz Witowski), Dariusz Osica, Konrad Pawlak (46 Miłosz Giedziński), Kacper Piętka, Rafał Słowik, Daniel Świerżewski (72 Mikołaj Góras), Karol Szczęsny (89 Konrad Okrzeja)

Gołąbek: Mateusz Małczuk – Mateusz Michalak (46 Hubert Wrzosek), Piotr Skóra (65 Karol Kruszewski), Roman Bilinśkyj, Albert Ziółkowski – Paweł Kiełczykowski (60 Sebastian Waszczuk), Maciej Chmielewski, Mariusz Olszewski, Damian Rytel (77 Paweł Wielgosz), Jakub Ejsymont (75 Ernest Kruk) – Michał Kruszewski

Żółte kartki: Konrad Pawlak 7, Konrad Szczęsny 63 – Piotr Skóra 39, Jakub Ejsymont 74

Sędzia: Marcin Protasewicz (Siedlce)