poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Jakub Bobryk show w Gołąbku (fotogaleria)

W hicie 8 kolejki siedleckiej okręgówki ULKS Gołąbek został rozbity przez Wektrę Zbuczyn.

Wektra, pomimo poważnych osłabień, zaczęła odważnie. W 7 minucie to jednak gospodarze mieli 100-procentową sytuację, której nie wykorzystał Albert Ziółkowski. Po kwadransie gry dała o sobie znać ofensywa teamu z gminy Zbuczyn. Michał Wereszczyński podał do Jakuba Bobryka, lecz po jego strzale refleksem wykazał się Bartosz Pipowski. To nie był ostatni popis tego duetu. W dalszej części tej samej akcji niecelnie po wstrzeleniu Tomasza Lady uderzał Bartosz Karczmarek. W 29 minucie Ziółkowski podał do Michała Kruszewskiego, który uderzył obok bramki strzeżonej przez Ernesta Zbiecia. Wektra objęła prowadzenie w 37 minucie po akcji duetu Wereszczyński – Jakub Bobryk. W końcówce pierwszej połowy obk słupka z rzutu wolnego uderzał Maciej Chmielewski. Do przerwy było 1:0 dla gości ze Zbuczyna.

W drugiej połowie Wektra strzelała, a ULKS Gołąbek tracił i bramki, i zawodników. W 49 minucie było blisko wyrównania. Strzał Pawła Kiełczykowskiego obronił Zbieć, a dobitka Damiana Rytla wylądowała na słupku. Później prawdziwe show dał Jakub Bobryk, który skompletował hat tricka i zanotował asystę przy trafieniu Wereszczyńskiego. Szczególnej urodzy było jego trafienie na 3:0, przy którym ograł Chmielewskiego, a następnie objechał Pipowskiego. Chapeau bas! W końcówce wynik spotkania na 5:0 ustalił Bartosz Karczmarek po podaniu rezerwowego Rafała Skolimowskiego. Mogło być 6:0, ale inny młodzian, Michał Bobryk, nie wykorzystał 100-procentowej sytuacji.

7 października o 15:30 Wektra podejmie ŁDK Łosice, zaś 8 października o 15:00 ULKS Gołąbek zagra w Sobolewie ze Zrywem.

« z 2 »

30.09.23, 16:00 – Gołąbek

Liga okręgowa: ULKS Gołąbek – Wektra Zbuczyn 0:5 (0:1)

Bramki: Jakub Bobryk 37, 70, 83, Michał Wereszczyński 63, Bartosz Karczmarek 88

Gołąbek: 99. Bartosz Pipowski – 4. Mateusz Michalak (56, 3. Hubert Wrzosek), 96. Maciej Chmielewski, 11. Roman Bilinśkyj, 6. Piotr Skóra – 7. Jakub Ejsymont, 15. Mariusz Olszewski (59, 8. Michał Czarczyński), 21. Damian Rytel (75, 42. Jakub Bartosiak), 10. Michał Kruszewski, 9. Albert Ziółkowski (62, 5 Marcin Utnicki) – 17. Paweł Kiełczykowski (60, 23. Karol Kruszewski)

Wektra: 91. Ernest Zbieć – 29. Dominik Bogusz, 4. Dominik Piekutowski, 24. Emil Michalak, 6. Damian Prokurat – 14. Bartosz Chomka (65, 25. Michał Grochowski), 30. Tomasz Lada (83, 5. Kamil Golec), 27. Krystian Musiejczuk (87, 26. Rafał Skolimowski), 34. Bartosz Karczmarek, 22. Michał Wereszczyński – 10. Jakub Bobryk (87, 3. Michał Bobryk)

Żółte kartki: Jakub Ejsymont 7, 81 – Tomasz Lada 39, Krystian Musiejczuk (78)

Czerwone kartki: Roman Bilinśkyj 72 (Gołąbek, za krytykowanie sędziego), Jakub Ejsymont 81 (Gołąbek, za dwie żółte kartki)

Sędzia: Hubert Rutkowski (Siedlce)