poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Amazonka strąciła Błękitnych z fotela lidera

Amazonka Wiśniew wygrała 8:1 w Stoczku i jest już wiceliderem Klasy B.

Drużyna Michała Artycha zaczęła strzelanie już w 3 minucie za sprawą Przemysława Gójskiego. Błękitni ułatwili życie rywalom, ponieważ od 30 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce za uderzenie rywala. Do przerwy było 2:0 dla wiśniewian. Drugiego gola strzelił Kacper Bojanczuk z jedenastki.

Bohaterem drugiej połowy był Maciej Woźniak, który skompletował hat tricka. Poza nim trafiali Mateusz Kacprzak, Kamil Domański oraz Erwin Wyżywniak. Błękitnych stać było jedynie na honorowe trafienie z rzutu karnego. Amazonka wygrała 8:1.

7 października o 15:30 Amazonka podejmie GKS Andrzejewo, który po rozgromieniu SEMPa jest nowym liderem Klasy B.

01.10.23, 16:00 – Stoczek

Klasa B: Błękitni Stoczek – Amazonka Wiśniew 1:8 (0:2)

Bramki: nieznany 71 (k) – Przemysław Gójski 3, Kacper Bojanczuk 20 (k), Mateusz Kacprzak 50, Maciej Woźniak 55, 65, 77, Kamil Domański 67, Erwin Wyżwyniak 85

Amazonka: Patryk Izdebski – Kamil Woźniak (55 Patryk Ciulak), Konrad Czarnacki (65 Rafał Pieńkowski), Dominik Pszkit – Sebastian Krasuski (46 Kamil Sadoch), Łukasz Suchożebrski (65 Erwin Wyżywniak), Mateusz Cabaj (55 Kamil Domański), Przemysław Gójski (46 Mateusz Kacprzak), Tomasz Kacprzak – Kacper Bojanczuk, Aleksander Kacprzak (30 Maciej Woźniak)

Żółte kartki: Przemysław Gójski, Erwin Wyżwyniak

Sędzia: Łukasz Parchomenko (Siedlce)