sobota, 2 marca 2024r.

Koncert Czas na Siedlce ze sportowym akcentem

Wydarzenie „Czas na Siedlce”, to koncert przygotowany dla mieszkańców całego regionu siedleckiego w celu promocji samego wschodniego Mazowsza, jak i jego aktywnych mieszkańców.

Tysiące przedsięwzięć i inwestycji, dynamiczny rozwój mazowieckich miast i wsi, a także poprawa jakości życia mieszkańców Mazowsza – 25 lat Samorządu Województwa Mazowieckiego to okazja do podsumowania efektów dotychczasowej pracy i zmian, jakie zaszły w naszym regionie. Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego.

Wschodnia strona Polski słynie z niesamowitej gościnności – dlatego też Mazowiecka Micha Szlachecka przygotowała dla wszystkich poczęstunek – jest jednak haczyk… obok ich namiotu stoi puszeczka do której wrzucajcie ile możecie – cel jest szczytny – cała zgromadzona kwota zostanie przeznaczona na Mateuszka.

Mateusz urodził się z jedna z najcięższych wad serca czyli serce jednokomorowe, które jest wspomagane operacjami wyłącznie paliatywnymi. Obecnie ma 5 lat, jest po pięciu operacjach na otwartym sercu i 15 cewnikowaniach serduszka. Ostatnie dwie operacje musiały się odbyć w jednym tygodniu, aby ratować jego życie. Operacje te odbyły się w USA, a pobyt przez to, że Mateusza organizm nie przyjął zmiany jaka powinna nastąpić się przedłużył, ponieważ kardiochirurdzy musieli powrócić do poprzedniego stanu (sprzed operacji). Komplikacje i stan Mateuszka nie pozwolił na to byśmy zmieścili się w wcześniejszej wycenie i czekamy na rachunek z Pittsburgha za prawie 2-miesięczny pobyt w szpitalu w tym za wszystko co wydarzyło się poza umowa. Kwota jest wstępnie oszacowana na siepomaga za każda dobę pobytu, ale nie znamy jeszcze ostatecznego podliczenia.

 

Harmonogram

14:00 – oficjalne otwarcie wydarzenia

14:10 – PANEL DLA DZIECI – Magik ReSorek z autorskim programem iluzji oraz animacji | spotkanie z piłkarzami Pogoni Siedlce

15:00 – PANEL II – Koncert utworów autorskich i cover’ów – Piotrek Gozdek

16:00 – PANEL III – Koncert Ireny Kosińskiej z zespołem – „Przeboje Polskiego Rocka”

17:00 – PANEL III – Wręczenie wyróżnień | Medali Pamiątkowych Pro Masovia

17:15-17:30 0 UPSTREAM

17:50 – PANEL IV – Zapraszamy wszystkich VIPÓW i organizatorów, wszystkie zespoły Mazovia, Borkowski, Przedstawicieli Michy Szlacheckiej, nagrodzonych

Upstream – zaczyna Chłopcy z placu broni – wolność

18:00 – PANEL V – Gwiazda wieczoru – zespół Papa Dance

 

źródło i foto: organizatorzy

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;