poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Zasłużona wygrana Wektry Zbuczyn (fotogaleria)

Wektra Zbuczyn nie przestaje punktować. Bartosz Karczmarek i spółka wygrali 1:0 z ŁDK Łosice.

W razie wygranej ŁDK mógł zbliżyć się do Wektry na jeden punkt. Wicelider ze Zbuczyna zdawał sobie sprawę ze stawki spotkania i od początku spotkania zaczął udowadniać swoją wyższość. W pierwszej połowie Wektra była wyraźnie lepsza. Prowadzenie 1:0 było najniższym wymiarem kary dla łosiczan. Wektra regularnie atakowała i była nagradzana stałymi fragmentami gry. Po jednym z nich, a konkretnie kornerze, Przemysław Jasiński trafił w poprzeczkę, a skuteczną dobitką z kilkunastu metrów popisał się Bartosz Karczmarek.

Po przerwie goście z Łosic próbowali zaskoczyć Ernesta Zbiecia strzałami z dystanu, jednak golkiper Wektry pozostał niepokonany. Pomimo nielicznych szans gospodarze kontrolowali mecz. W końcówce spotkania Wektra powinna dobić rywali. Znakomitych sytuacji nie wykorzystali Michał Wereszczyński i Jakub Bobryk. Zbuczynianie dzięki wygranej 1:0 i przy jednoczesnej porażce porażce Pogoni II Siedlce w Siennicy zrównali się punktami z dotychczasowym liderem tabeli.

15 października o 11:00 w meczu na szczycie Wektra Zbuczyn zagra w Siedlcach z rezerwami Pogoni.

07.10.23, 15:30 – Zbuczyn

Liga okręgowa: Wektra Zbuczyn – ŁDK Łosice 1:0 (1:0)

Bramka: Bartosz Karczmarek 41

Wektra: Ernest Zbieć – Kamil Bobryk, Przemysław Jasiński, Emil Michalak, Damian Prokurat – Krystian Zbieć (80 Jakub Rzewuski), Tomasz Lada (70 Michał Grochowski), Krystian Musiejczuk, Bartosz Karczmarek, Michał Wereszczyński – Jakub Bobryk

Żółte kartki: Krystian Musiejczuk, Kamil Bobryk, Bartosz Karczmarek – Dawid Ułasiuk

Sędzia: Marcin Sokołowski (Siedlce)