sobota, 9 grudnia 2023r.

Mostostal sponsorem sekcji piłki ręcznej MKS Pogoń Siedlce

Umowa podpisana przez prezesa Tomasza Hapunowicza oraz wiceprezesa zarządu Mariusza Grudę z zarządem MKS Pogoń Siedlce to ogromne wsparcie sekcji piłki ręcznej w sezonie 2023-24.

Żeńska sekcja drużynowa wyróżnia się na mapie Siedlec. MKS Pogoń posiada trzy drużyny damskie w mazowieckiej lidze piłki ręcznej (młodziczki, dziewczyny, dziewczyny młodsze) oraz jedną drużynę męską w kategorii chłopców młodszych to wielkie przedsięwzięcie finansowe dla klubu.

– Jako sekcja staramy się zapewnić szkolenie od najmłodszych lat (klasy I-III) do młodziczki. Nasze marzenia i dążenia zmierzają do gry w juniorce młodszej. Wsparcie Mostostalu wzmocni napięty budżet sekcji, to oddech, który pozwoli obecnie grającym zespołom skupić się na treningu i grze o marzenia. Chcemy stworzyć solidny fundament do grania w starszych kategoriach wiekowych. Liczymy na jeszcze większe wsparcie ze strony władz Siedlec, by stać się solidną marką piłki ręcznej znaną w całym kraju – mówią przedstawiciele sekcji.

Prezes Tomasz Hapunowicz obdarzył sekcję zaufaniem, a sekcja szczypiorniaka w MKS Pogoń zrobi wszystko, aby współpraca dała mu jak najwięcej satysfakcji. Zaangażowanie Mostostalu to kolejny z ważnych kroków, aby zrealizoważ ambitne plany klubu.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;