niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Rehabilitacja Amazonki w Korczewie

Amazonka Wiśniew wygrała 6:2 na wyjeździe z Tęczą Korczew.

Wyższośc Amazonki nad Tęczą była bezdyskusyjna od pierwszej do ostatniej minuty. Po 9 minutach piłkarze Michała Artycha prowadzili 2:0. Rywali napoczął Kacper Bojanczuk, a drugi cios korczewianom zadał Patryk Ciulak. Ten sam piłkarz nie zadowolił się i skompletował dublet. W międzyczasie Tęcza znalazła sposób na pokonanie Patryka Izdebskiego. Do przerwy było 3:1.

20 minut zmianie stron Bojanczuk wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Ciulaku. Kilka chwil później Sebastian Krasuski po raz piąty pokonał golkipera Tęczy. Bartosz Kryszczuk zmniejszył rozmiary porażki gospodarzy, ale ostatnie słowo należało do Amazonki. Rezerwowy Aleksander Kacprzak ustalił wynik na 6:2.

21 października o 15:00 Amazonka podejmie Olimpię Latowicz.

15.10.23, 15:00 – Korczew

Klasa B: Tęcza Korczew – Amazonka Wiśniew 2:6 (1:3)

Bramki: Damian Sawuła 31, Bartosz Kryszczuk 78 – Kacper Bojanczuk 5, 66 (k), Patryk Ciulak 9, 37, Sebastian Krasuski 70, Aleksander Kacprzak 79

Amazonka: Patryk Izdebski – Tomasz Kacprzak, Konrad Czarnacki (72 Patryk Banasiewicz), Dominik Pszkit (72 Kamil Woźniak) – Kamil Domański (55 Rafał Pieńkowski), Mateusz Cabaj (65 Erwin Wyżywniak), Kacper Bojanczuk, Przemysław Gójski (55 Aleksander Kacprzak), Mateusz Kacprzak – Sebastian Krasuski (72 Łukasz Suchożebrski), Patryk Ciulak (65 Maciej Woźniak)

Żółte kartki: Adrian Wakuliński 65, 73, Paweł Kruk 78, Jakub Dąbrowski 87

Czerwona kartka: Adrian Wakuliński 73 (Tęcza, za dwie żółte kartki)

Sędzia: Marcin Protasewicz (Siedlce)