poniedziałek, 6 maja 2024r.

Medalowe zdobycze w Osielsku

14 października w Osielsku odbyły się międzywojewódzkie mistrzostwa w zapasach stylu wolnym młodzików oraz młodziczek.

W zapasach kobiet WLKS Siedlce-Nowe Iganie w klasyfikacji drużynowej zajął pierwsze miejsce.

Julia Lichocka w kat. wagowej 62 kg była pierwsza, Maja Burgs (kat. 58 kg) zajęła drugie miejsce. Brązowe medale wywalczyły: Gabriela Kurkus (58 kg), Katarzyna Urban (46 kg) oraz Zuzanna Szczepańska (62 kg). Nieco gorzej poradziły sobie Zuzanna Piekart (39 kg), Diana Czachor (42 kg), Daria Schulz (50 kg) oraz Gabriela Michałowska (62 kg), które zajęły piąte miejsca.

Młodzicy WLKS w klasyfikacji drużynowej byli poza podium – zajęli piąte miejsce.

Z brązowym medalem z Osielska wrócili Adam Maciejewski (44 kg) i Jakub Niedźwiedzki (62 kg).Pozostali reprezentanci WLKS byli poza podium. Piąte miejsca zajęli Gabriel Matejko (38 kg) oraz Dawid Chwedoruk (44 kg).

źródło: własne / WLKS Siedlce-Nowe Iganie; foto: archiwum